Ergin Saygun'dan kötü haber

Ergin Saygun'dan kötü haber
Ergin Saygun'un kızı Ece Saygun'dan açıklama.

Ergin Saygun'un kızı Ece Saygun, Twitter hesabından babasının sağlık durumunu paylaştı.

"Balyoz Planı" davasında 18 yıl hapisle cezalandırılan emekli Orgeneral Ergin Saygun’un kızı Ece Saygun, Twitter’dan babasının sağlık durumunun kötü olduğunu açıkladı. Ece Saygun, babasının ameliyat olması gerektiğini belirterek, şunları yazdı:

"ELİM AYAĞIM TİTRİYOR"

"Babamdan haberler kötü. Aldığı enfeksiyon kalbine yerleşmiş. Antibiyotik ile de geçmesi mümkün değil. Ameliyat diyorlar. Bir an önce ameliyat lazım yoksa bu seferde böbrek yetmezliğine girer diyorlar, ama ameliyatı da kaldırır mı meçhul. Ben apar topar dönüyorum Hastane "tahliye etmeniz lazım virüs kapabilir" demişti. Mahkeme tahliye etmedi. Virüs kaptı ve kalbine yerleşti. Demek cinnet böyle bir şey Şu anda havaalanındayım. İstanbul’a dönüyorum. Sinirden mi endişeden mi bilmem ellerım titriyor! Yarın hastanede konsey toplanıp ne yapılacağına karar verecekmiş.

"BABAMIN EN BÜYÜK DERDİ"

Ameliyat riski büyük, 3. olacak. Ama olmadan da olmaz diyorlarmıs.. Bütün bunlar olurken babamın en büyük derdi "annene sevgililer günü hediyesi aldın mı" la ilahe illallaaaaaahhhhhhhhh Uçağa biniyorum. Hayatımın en uzun uçuşu olacak! İyi haberlerle Görüşürüz inşallah .."(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com