Ergun Plak'a Gezi sürgünü

Ergun Plak'a Gezi sürgünü
TRT'nin sevilen dizisi Seksenler'in önemli karakterlerinden 'Ergun Plak'ı canlandıran Serhat Kılıç diziden şimdilik ayrıldı.
Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu çok konuşulan iddiayı Birol Güven'e sordu...
 
Serhat Kılıç, TRT 1'de yayınlanan "Seksenler" dizisinde "Ergun Plak" tiplemesiyle sevilen bir karakter yarattı. Serhat Kılıç, aynı zamanda Gezi Parkı eylemlerine destek veren oyunculardan biri... İşte bu yüzdendir ki, Kılıç'ın hayat verdiği "Ergun Plak"ın "Seksenler"in "sezon finali"nde mahalleyi terk edip, kayıplara karışması, beraberinde şu tür söylentilerin çıkmasına yol açtı: "Ergun Plak'a Gezi sürgünü..."
 
"Seksenler"in yapımcısı ve senaristi Birol Güven'e sordum bunu. Film çekimi için Bodrum'da bulunan Güven, şunları söyledi: "Biz, yeni sezonda merak unsuru oluşsun diye mahalleden gönderdik 'Ergun Plak'ı. Üstüne Gezi Parkı eylemleri de olunca ve Serhat Kılıç da birçok sanatçı gibi bu eyleme destek verince oluştu bu söylenti. 'Ergun Plak'sız 'Seksenler' olmaz! Tekrar dönecek diziye, ama... Henüz yeni sezonun senaryosunu yazmaya başlamadığımız için şimdiden şu hafta dönecek diyemiyorum."(SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com