Erka Çarşı'ya yoğun ilgi

Erka Çarşı'ya yoğun ilgi
Kütahya-Afyon karayolu üzerinde bulunan Erka Çarşı'ya ilgi arttı.
AKİS HABER MERKEZİ

Özellikle İstanbul, Afyonkarahisar, Antalya ve İzmir yol güzergahında önemli kavşak nokta konumunda olan Kütahya'da alışveriş ve mola merkezlerine ilgi artıyor.

Daha önce Kütahya Outlet adıyla bilinen ve Erka Çarşı adıyla geçtiğimiz günlerde tekrar açılışı yapılan Kütahya-Afyonkarahisar karayolu üzerinde bulunan alışveriş ve dinlenme merkezine Kütahyalı halkın yanında, Kütahya'da mola vermek isteyen şehirlerarası yolcular da çok tercih ediyor.
 
Ayfeka Home, Mutfak, Teknoloji mağazalarının yanında Alfemo Mobilya, Pierre Cardin Halı, Aldore Mobilya, Yağmur Mobilya, Modilya Mobilya, Tekzen Yapı, Hatemoğlu, Rodi Mod, Kütahya Porselen, Keramika, Migros, gibi pekçok markayı içinde barındıran çarşıda ayrıca Cafe Ayfeka ve Atakent Kebap gibi yiyecek-içecek mekanları da bulunuyor. ERKA Çarşı Kütahya halkının yanında şehirlerarası yolculuk yapanlar için de nezih bir mola merkezi olması açısından ilgi görüyor. 
Yeniden canlandırılan çarşı ile ilgili konuşan ERKA Çarşı Müdürü Hüseyin Örde, yeni markalarla yüzü yenilenen çarşının çok ilgi gördüğünü ifade ediyor. "Kütahya'mıza yakışır şekilde, getirdiğimiz yeni markalarla çarşımız ilimize bu alanda ayrı değer katmış oldu" diyen Örde, Kütahya güzergâhından geçen şehirlerarası yolcuların dışında Kütahya halkının da çarşıdan istifadesini artırmak için, şehir içinden de ücretsiz servislerinin bulunduğunu vurguladı. (SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com