Erkek Çocuğa Tecavüz Ettiler!

Erkek Çocuğa Tecavüz Ettiler!
65 ve 67 yaşlarında iki arkadaşta birinin, hapisten afla çıktığı öğrenildi..

Bursa’da yaşları 65 ve 67 olan iki arkadaş, 14 yaşındaki erkek çocuğuna tecavüz etmekten tutuklandı. Zanlılardan birinin hapisten afla çıktığı öğrenildi.

Bursa’da 6 torun sahibi Cengiz Gülceler (65), iki ayrı cinayet ve küçük bir çocuğa tecavüz suçundan cezaevine girdi. Yaklaşık 8 yıl cezaevinde kalan Gülceler, kamuoyunda “Rahşan affı” olarak bilinen Şartla Salıverme Yasası kapsamında 2000’de özgürlüğüne kavuştu.

Cengiz Gülceler, 4 yıl önce kendisiyle aynı mahallede oturan ve şu anda 14 yaşında olan ilköğretim öğrencisi D.A. ile tanıştı. Gülceler, cep telefonu, kontör ve parayla kandırdığı erkek çocuğuna tecavüz etti. Ardından da 4 yıl boyunca tecavüzlerini sürdürdü. Güleler’in D.A. ile sık sık görüşmesinden şüphelenen 5 torun sahibi arkadaşı Sabahattin Hüseyinoğlu (67), küçük çocuğu sıkıştırıp Gülceler ile yaşadıklarını öğrendi. Bunun üzerine Sabahattin Hüseyinoğlu da öğrendiklerini ailesine anlatmakla tehdit edip, kendisi de D.A.’ya tecavüz etmeye başladı.

POLİSE ANLATTI
D.A., yaşadıklarına dayanamayıp durumu polise anlattı. Harekete geçen polis; Gülceler ve Hüseyinoğlu’nu gözaltına aldı. İki kişi “yaşı küçük çocuğa cinsel saldırı” suçundan tutuklandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com