Erkek Seyyahlar Çanakkale'ye Uğurlandı

Erkek Seyyahlar Çanakkale'ye Uğurlandı
Düzce Gençlik Merkezi tarafından organize edilen “Seyyahlar Bizim İller” Projesi kapsamında 40 genç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran tarafından Çanakkale iline uğurlandı

Düzce Gençlik Merkezi tarafından organize edilen “Seyyahlar Bizim İller” Projesi kapsamında 40 genç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran tarafından Çanakkale iline uğurlandı.
Düzce Gençlik Merkezi Seyyah Bizim İller Projesi ile Düzceli gençlerimizi gezilere göndermeye devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan Seyyah Bizim İller Projesi ile Düzceli gençler, Çanakkale, Bursa, Kastamonu gibi illere giderek tarihi ve kültürel gezilere katılıyor. Son olarak Çanakkale kafilesi ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran tarafından uğurlandı. 3 gün Çanakkale’de kalacak olan gençler, Koca Seyit Anıt’ını, Sarıgazi Şehitliği Anıt’ını, Çanakkale Şehitliği Anıt’ını, Lone Pine’yi, 57. Piyade Şehitliğini ve Conk Bayırı gibi tarihi mekanları gezip görecekler.
Seyyah Bizim İller Projesi kapsamında gençlerin çeşitli illeri görme fırsatı bulduklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, “Bu gezilere özellikle durumu iyi olmayan ailelerin çocuklarından seçiyoruz. Gençler, hem diğer illerden gelen akranları ile kaynaşıyor, tanışıyor hem de gittikleri illerin tarihi ve kültürel mekanlarını geziyor. Gençler, her gezi sonrasında bize teşekkür ediyor. Bizim de tek istediğimiz onların, kendilerini geliştirmeleridir” ifadelerini kullanarak gençleri uğurladı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com