Erkekler Neden Faça Çeker!

Erkekler Neden Faça Çeker!
Yakışıklılığıyla gönüllere taht kuran Kıvanç Tatlıtuğ, 'Ezel'de kaşına faça atılmış haliyle de büyük ilgi gördü. Yeni Aktüel dergisi, ünlü kadınlara 'yaralı yüzlü' adamları niye sevdiklerini sordu..

Herkesin büyük merakla beklediği 'Ezel'in yeni sezonunda kalpler yerinden fırladı, çünkü Kıvanç Tatlıtuğ da diziye dahil olmuştu. Bebek yüzlü yıldızın suratı sertleşmiş, hatta kaşına 'faça atılmış'tı... Herkes ayıldı bayıldı... Hani bu adam 'güzel' olduğu için millet hayrandı? Demek ki, mesele tam da böyle değilmiş, 'karanlık-arıza-karizmatik' üçlüsü yüze atılan façayla, girilen belalardan arta kalan izlerle daha da bir cazibeli oluyormuş kadınların dünyasında.

Bir Façalı Daha Geldi

'Kılıç Günü'nde izlediğimiz Tansel Öngel'in canlandırdığı 'Kılıç Ali'nin de yaralı yüzü ekranlardaki yerini aldı. Peki, gerçekten de kadınlar böyle bir erkek karşısında savunmasız mı kalıyor? Ya da bir erkek yüzünde bahsettiğimiz türde bir değişim yaşarsa, bazı şeyleri de değişir mi? Yeni Aktüel dergisinden Neslihan Perker 'faça sever' kadınlara bu soruyu sordu. İşte yanıtları...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com