Erkeklerden kadınlara seks önerileri

Erkeklerden kadınlara seks önerileri
Cosmopolitan dergisi yaptığı bir araştırmada, çeşitli yaş gruplarından erkeklere en unutulmaz seks anılarını sordu...

İşte erkeklerin sekste ne istedikleri ve etkisinde kaldığı deneyimleri. Gerçek seks tavsiyelerini okumaya ne dersiniz?

1) "Sevişirken sutyeninin üzerinde kalmasına bir itirazım olmaz. Çünkü seksin en heyecanlı anında onu kendi ellerimle çıkarmak daha çok hoşuma gidiyor."

2) "Öpüşürken bir yandan saçları mı karıştırması ve arada çekmesi çok hoşuma gider. Saç köklerimde parmak uçlarıyla çizdiği dairelerle de beni normalden fazla heyecanlandırabilir. Bir yandan dilinin ağzımın içinde dolaşması ise bu harika etkiyi daha da artırır"

3) "Kadınlar vücutlarının bazı bölgelerine dokunulmasından veya oraların öpülmesinden ne kadar hoşlanıyorsa, bizim de bazı hassas noktalarımız var. Örneğin ben göğüslerime dokunulmasından çok hoşlanıyorum. Sevişme esnasında göğüs uçlarımı hafifçe mıncıklarsa hiç de fena olmaz"

4) "Kız arkadaşım sevişirken omuzlarımı ısırdığında deliriyorum. Bunu abartmadan yapması olaya ayrı bir çekicilik katıyor. Ayrıca bu şekilde, benim de biraz sert olabileceğim konusunda yeşil ışık verdiğini düşünüyorum"

5) "Bana öyle bir şey söylemeli ki, çok şaşırmalıyım. Bir keresinde bir kız arkadaşım sevişirken hafifçe saçlarını çekmemi istemişti. O anda sanki bir düğmeye basılmış tahrik olmuştum. Onun saçlarını çekerken yüzünde oluşan ifade ise anlatılmaz derecede seksiydi"

6) "Sevgilimin yatakta ne istediğini belli etmesine bayılıyorum ama bunu konuşarak değil hareketleriyle yapmak. Çünkü gereksiz bir cümle heyecanı yok edebilir. Beni elleriyle yönlendirmesi yeterli diye düşünüyorum."

7) "Kendi ellerini kullanarak ona nasıl dokunmamı istediğini bana gösterebilir."

8) "Karım bazen hiç beklemediğim anlarda, örneğin tam yatakta kitabımı okurken üzerime atlıyor. Kitabımı yere fırlatıyor ve beni kelimenin tam anlamıyla yatağa yapıştırıyor. Bu şekilde kontrolü sertçe ele geçirip bir dahaki hamlesini merak etmemi sağlıyor"

9) "Bir keresinde bir kızla birlikte duşa girmiştim. Suyun altında öpüşürken birden arkasını dönüp duvara yaslanmıştı. Bundan sonrasının nasıl devam etmesini istediğini bu şekilde bana göstermişti. Hiçbir itirazım olamazdı tabii ki!"

10) "Sevgilim her sevişmemizde adımı fısıldıyor. Bu yüzden her seferinde, bütün gün bu anı beklediğini düşünüp daha çok heyecanlanıyorum"

11) "Beklemediğim bir anda, birden yanıma gelip kulağıma benimle olmak istediğini fısıldarsa çıldırırım. Gün içinde telefonuma SMS yollayarak da aynı etkiyi yaratabilir"

12) "Biz erkekler, kadınların üstte olduğu pozisyonları çok severiz çünkü: Tüm işi bizim yapmamız gerekmez ve arkamıza yaslanıp sizin hareketlerinizi izleriz, işte bu yüzden üstteyken ne gibi hünerler sergilediğiniz büyük önem taşıyor."(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • 'Mis gibi kokmak' isterken sağlığınızdan olmayın09 Ekim 2014 Perşembe 11:55
 • Yeni Trend ıslak makyaj09 Ekim 2014 Perşembe 11:33
 • Estetikte bu yılın Top 5′i29 Ağustos 2014 Cuma 16:29
 • Ölümle tehdit edilen 5483 kadın, bugün oy kullanamayacak10 Ağustos 2014 Pazar 12:30
 • Cinsel saldırılarda yüzde 47 artış08 Ağustos 2014 Cuma 15:01
 • Öz kızına 10 yıl boyunca tecavüz etti07 Ağustos 2014 Perşembe 13:26
 • Kadın cinayetinde skandal karar31 Temmuz 2014 Perşembe 12:15
 • Canlı yayında doğum yapacaklar05 Haziran 2014 Perşembe 20:31
 • Mutlu kadın için 16 yasak29 Mayıs 2014 Perşembe 20:31
 • Unutkan kadınlara öneriler!..02 Mayıs 2014 Cuma 23:50
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com