Erkeklerin yataktaki 7 korkusu

Erkeklerin yataktaki 7 korkusu
Erkekler bir kadınla yatağa girerken bazı korkulara kapılabilirler.

Son kararı etkileyen çeşitli faktörler olabilir. İşte erkekleri yataktan alıkoyan 7 faktör...

1. Boyu; Özellikle porno filmlerdeki cinsel organ boyutları, birçok erkeği, kendi cinsel organı hakkında umutsuzluğa iter. Bu yüzden boyut sıkıntısı, bazı erkekleri yataktan alıkoyabilir. Endişelenmeyin, filmlerdeki boyutlar ortalamayı yansıtmıyor. Ayrıca önemli olan boyu değil işlevi.

2. Vücutla ilgili sorunlar; Kadınlar gibi erkekler de mükemmel vücuda sahip olmak isterler. Öyle ki vücuttaki herhangi bir kusur, soyunduğunda ortaya çıkacağından kimi erkekler kendilerini bu sorunu çözene kadar yataktan uzak tutmaya çalışabilir. Bu yüzdendir birçok erkeğin bu sıralarda spor salonlarında kendileri parçalamaları... Bu konuda o kadar da endişe etmeyin üçgen vücut ve baklava şeklinde kasları sevmeyen kadınlar da var.

3- Vücut sıvıları; Ter kokusu vb. vücut kokusu erkeklerin en büyük sıkıntılarından biri. Hele bir de işin ucunda "yatak" varsa bunlar erkekler için korkutucu olabilir. Özellikle daha fazla terleyen erkekler bu nedenle yatağa girmekten kaçınabilir. Endişeleri bir duş giderecektir.

4- Sadece karşı cinsin saptayabildiği kokular... Bazı kokular sadece karşı cins için cinsel çekime sebep olabilir. Örneğin bazı araştırmalarda kadınlar, erkeklerin spor sonrası kokularından cinsel anlamda etkilediklerini ortaya koymuştur. Ancak, erkekler kendi kokularını, kadından farklı algıladıkların bu fırsatı kaçırabilir ve kötü koktuğunu düşünerek yataktan uzak durabilir.

5- Süre korkusu; Erkekler kısa sürede orgazm olmaktan korkarlar. Korkmalıdırlar da. Çünkü kadınlar kısa süren seksten pek hoşlanmazlar. Kendilerini kullanılmış gibi hissedebilirler. Bu yüzden bazı erkekler özellikle fazla zamanları olmadığı zaman, yataktan uzak durmayı tercih ederler. Çünkü bu onlar için eksi puan olacak, geleceği karartacaktır.

6- Kötü sevgili imajı ;Erkeklerin birçoğu kendisinin Casanova olduğunu düşünür. Dünyanın en çekici erkeği odur ve bütün kadınlar onun için çıldırmaktadır. Ancak bu özgüvenin aksi bir durumda söz konusu olabilir. Örneğin bütün kadınlar için yaratıldığını düşünen bir erkeğin yatakta en ufak bir falsosunun kısa sürede kadınlar dünyasında yayılması mümkündür. Bu durum Casanova'nın sonu anlamına gelebilir. Bu tür sıkıntılı durumlarda erkekler imajlarını korumak için yataktan uzak durmayı tercih ederler.

7- Memnuniyet faktörü; Kadınlar yataktayken tıpkı erkekler gibi orgazma ulaşmak isterler. Ancak bu çoğu kez erkekler tarafından es geçilir. Erkek boşalır ve seks biter. Tabi bu kadın için o erkeğin bitmesine anlamına da gelir. Erkekler partnerleriyle devam etmek istiyorlarsa kadının orgazmını da göz önünde tutmaya mecburdur. Bu durumun yarattığı endişe bazen erkekleri yataktan uzak tutabilir. Ancak kabul etmeli ki böyle bir sorun yataktan uzak durarak değil, tam aksine yatakta çözülür.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • 'Mis gibi kokmak' isterken sağlığınızdan olmayın09 Ekim 2014 Perşembe 11:55
 • Yeni Trend ıslak makyaj09 Ekim 2014 Perşembe 11:33
 • Estetikte bu yılın Top 5′i29 Ağustos 2014 Cuma 16:29
 • Ölümle tehdit edilen 5483 kadın, bugün oy kullanamayacak10 Ağustos 2014 Pazar 12:30
 • Cinsel saldırılarda yüzde 47 artış08 Ağustos 2014 Cuma 15:01
 • Öz kızına 10 yıl boyunca tecavüz etti07 Ağustos 2014 Perşembe 13:26
 • Kadın cinayetinde skandal karar31 Temmuz 2014 Perşembe 12:15
 • Canlı yayında doğum yapacaklar05 Haziran 2014 Perşembe 20:31
 • Mutlu kadın için 16 yasak29 Mayıs 2014 Perşembe 20:31
 • Unutkan kadınlara öneriler!..02 Mayıs 2014 Cuma 23:50
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com