Erkeklerse Yüzüme Küfür Etsinler!

Erkeklerse Yüzüme Küfür Etsinler!
Galatasaray'da Başkan Adnan Polat, mali kongre'de kendisine yapılan eleştirilere sert cevaplar verdi..

Galatasaray Spor Kulübü'nün Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı, Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'nde başladı.

"G.SARAY TARİHİNİN EN ÇOK OY ALAN BAŞKANIYIM"
Galatasaray tarihinin en çok oyu alan başkanı olarak seçildiğinin altını çizen Polat, "Ben göreve gelirken pembe tablolar vadetmedim, stat ve şirket birleşmesi önceliğimdi. Son 5 senede gelirlerimiz ve sponsorluk anlaşmalarımız arttı. Önemli olan borcumuzun büyüklüğü değil, ne kadar vadeye yayıldığı" dedi.

"FUTBOL TAKIMININ BAŞARISIZLIĞI MALİ KAYIPLARA NEDEN OLDU"
Futbol takımının başarısız olmasının kendilerine büyük mali kayıp yaşattığını belirten Adnan Polat, "Yönetim olarak bizler ibra olmak için seçim şantajını kabul etmeyiz. Galatasaray'ın bize öğretilen değerleri sürekli olarak yıpratılıyor. İbra olmak için seçime gitmektense ben ibra olmamayı tercih ederim" şeklinde konuştu.

"BEN BAŞKANLARIMA ASLA KARŞI ÇIKMADIM"
Polat, "Galatasaray'da yönetimin içinde kalıp yönetimi çalışmaz duruma getirme uygulaması yoktur. Ben çalıştığım süre içerisinde başkanlarıma asla karşı çıkmadım. İnternet sitelerinde bana küfreden bir arkadaş var ve şu anda bu salonda. Erkeklerse çıksınlar burda konuşsunlar" diye konuştu.

"YAPACAĞIMIZ ÇOK ÖNEMLİ PROJELER VAR"
Adnan Polat, "Yiğit Şardan'ı kapalı kapılar ardında kendi şirketine fayda sağlamakla suçluyorlar. Bizim yönetimimizden memnun olmayan arkadaşlar seçim dönemi adaylarına oy versin. Bundan sonra yapacağımız çok önemli projelerimiz var. Biz Galatasaray kimsenin cebinden idare edilsin istemiyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.

ÜNAL AYSAL DA SALONDA
Son aylarda oldukça sıkıntılı dönem geçiren camiada yönetim kurulunun mali ve idari yönden ibra edilip edilmeyeceği sıkça tartışılmıştı. Genel Kurul toplantısına muhalif gruptan da isimler katıldı. Öte yandan geçtiğimiz günlerde başkanlığa adaylığını açıklayan Ünal Aysal da salonda yer aldı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com