Erkekten Dost Olmaz!

Erkekten Dost Olmaz!
Küçük Sırlar'ın 'Ayşegül'ü Merve Boluğur, sanal alemde de fırtına gibi esiyor.

Dizide gecce hayatının nabzını tutan bir blog yazan Boluğur, gerçek hayatta da 'kucuksirlarim.com' sitesinde hayranlarının sorularına yanıt veriyor.
Bir buçuk milyondan fazla tık'lanan sitede kendisine yöneltilen soruları görüntülü biçimde yanıtlayan güzel yıldıza en çok kırmızı rujunun ve kıyafetlerinin markası soruluyor, işte Boluğur'dan ilginç yorumlar;

- Bazıları hâlâ erkeklerle kadınların arkadaş olabileceğini sanıyor. Annemin lafını size de söyleyeyim kızlar; kediden post, erkekten dost olmaz. Yine de, herkes illa kendi yaşamak, başını aynı betona çarpmak istiyor.

- Bazen diyorum ki, Ayşegül git boya saçını sarıya. Sen de romantik komedi kızı ol. Ama yok işte. Beynime de slikon taktırmam lazım, başka türlü olmaz.

- Uzun zamandır ağız tadıyla bir skandal yaşamadık. Ne kimsenin gizli görüntüleri ortaya çıkıyor, ne de kirli işleri. Sence de ortalık fazla sessiz değil mi? Fırtına öncesi sessizlik olabilir mi?

- Arkadaşına iyilik yaparken bir daha düşün. Ben sana sonucu baştan söyleyeyim, iyilik insanlara yaramıyor. Zaten kötülük dediğin, aşırıya kaçmış iyilik değil de nedir?

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com