Ernst FIFA'ya başvurdu!

Ernst FIFA'ya başvurdu!
Beşiktaş'ta, bazı futbolcuların alacaklarını alamaması nedeniyle FIFA'ya başvurduğu ortaya çıktı.

Spor Toto Süper Lig takımlarından Beşiktaş'ta alınan mağlubiyetin üzüntüsü yaşanırken, bir kötü haber de FIFA'dan geldi. Ekonomik anlamda sıkıntılar yaşayan siyah-beyazlı ekibin Alman futbolcusu Fabian Ernst'in, alacaklarını alamadığı gerekçesiyle FIFA'ya başvurduğu ortaya çıktı.

BEŞİKTAŞ KAP'A BİLDİRDİ

Kamuoyu Bilgilendirme Platformu'nda yer alan Beşiktaş'ın finansal tabloları ve dipnotlarında ilginç bir ayrıntı gözlerden kaçmadı. Birçok kulüple ve futbolcuyla yapılmayan ödemeler nedeniyle başı dertte olan Siyah-Beyazlılar'ın son olarak Ernst'le sıkıntı yaşadığı dikkat çekti. Dipnotlarda, "Fabian Ernst, 2010/2011 ve 2011/2012 sezonundan toplam 982.166 Euro alacak iddiasıyla FIFA’ya başvuru yapmış olup, uyuşmazlık FIFA nezdinde devam etmektedir" ifadesi kullanıldı.

ALMEİDA DA BAŞVURDU

Geçtiğimiz ay da Hugo Almeida'nın alacakları için FIFA'ya başvurduğu, Portekli'nin başvurusu sonrası kulüp tarafından ödeme yapıldığı ortaya çıktı. Yine benzer durumda bulunan Sivok, Holosko ve Fernandes'in de aynı yolu izlediği ve kulübe çektikleri ihtarname sonrası alacaklarını tahsil ettikleri ileri sürüldü. (EME)

Kaynak : TRT Spor

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com