Erol Köse'nin tweetinden sonra kadınlar evlenme teklif ediyor!

Erol Köse'nin tweetinden sonra kadınlar evlenme teklif ediyor!
Duygusal şarkıların sevilen sesi İntizar Erol Köse'nin Twitter'da ortaya attığı İntizar çift cinsiyetli iddiasından dolayı bakın neler yaşamış..

Kadınlardan evlilik teklifi alıyorum'
 
Köse'yi yalanlayan ve "Erol, onunla çalışmadığım için bana iftira atıyor" diyen İntizar; çok özel açıklamalarda bulundu.

ŞEYTANLA MUHATTAP OLMAM!

Orhan Gencebay'ın şarkılarını en güzel şekilde yorumlayan isimler arasındasınız ama 'Orhan Gencebay ile Bir Ömür' albümünde yoktunuz...

Bu konuda kırgınım ama Orhan Bey'in bundan haberi olduğunu sanmıyorum. Kendisi beni sever ve şarkılarını nasıl yorumladığımı bilir. Sanırım Allah beni kirlenmemem için bu camiadan uzak tutuyor.

Nil Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirdiğini ilan eden Erol Köse, ardından sizin çift cinsiyetli olduğunuz iddiasını ortaya attı. Bu konuda neler söyleyeceksiniz?

Herkesin tercihine sonsuz saygım var. Erol; bu genç kızla ilgili iddiaları doğru çıktığı için, ne söylersem tuttururum diye düşünüyor. Allah onu affetsin! Şeytan, hacdan dönen insanla çok uğraşırmış. Erol da benimle uğraşıyor. Bu iddia çok komik. Eski İntizar olsa, ortalığı birbirine katardı ama ben şeytanla muhattap olmam!

Erol Köse, bu durumu kendisine itiraf ettiğinizi de savunuyor...

Ben hayatımda iki kez gördüm Erol Bey'i. Birisi sözleşme yaparken, diğeri de şirketinden ayrıldığımda... Yarım saatlik bir muhabbetim bile yok. Bizim oralarda bir laf vardır; 'Merkebimi bile ona emanet etmem'... Onun da bir kız evladı var. İnsanın ailesini, komşularını, akrabalarını düşünmeden konuşuyor.

Çevrenizin tepkisi ne oldu peki?

Bu adam yüzünden kadınlardan evlenme teklifi almaya başladım. Şaka değil gerçek bu! Konser çıkışlarında evlenme teklif ediyorlar, gülüp geçiyorum. (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com