Erol küfür etti arkadaşım yumrukladı

Erol küfür etti arkadaşım yumrukladı
Stelyo Pipis, Köse'ye yumruk olayını anlattı: Erol’a yumruk atan benim arkadaşım. Adam küfür etti o da yumruk attı.

Tv8'de ekranlara gelen Sema Eren ve Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu "Böyle Bir Şey Var Mı?" programı magazin ve medya gündemindeki sıcak konuları ele aldı.

Erol Köse'nin sosyal medyada yıllar önce çektirdiği erotik fotoğraflarını yayınlaması Seda Sayan'ı öfkelendirmişti. Çok geçmeden Seda Sayan'ın Cenk Koray adına düzenlenen ödül töreninde karşılaştığı Erol Köse'nin üzerine yürüyerek çantasıyla vurması magazine damga vurdu. Konuyla ilgili canlı yayına bağlanan ve o geceyi organize edenler arasında yer alan Stelyo Pipis, arkadaşının Köse'ye yumruk attı iddialarına yanıt verdi.

Böyle Bir Şey Var Mı? programına telefonla bağlanan Stelyo Pipis, "Erol'a yumruk atan benim iş arkadaşım. Adam küfür etti o da yumruk attı.

Ben 20 yıldır bu piyasanın içerisindeyim. 20 yıldır kimseyle kavgam olmadı. Varsayalım ki bu adamı biz davet ettik. Maalesef kendimizi başka yerde bulduk. Maalesef o adamın girdiği yerde kavga var.

Oraya nasıl geldi bilmiyorum. Özgür Aras böyle bir şey yapmaz. Davet etmediğinden eminim. O adam neler olacağını bildiği için oraya geldi.

Sanki biz gökten inmiş bir meleğe saldırdık. Bu adam aylardır herkese saldırıyor. Benim eşcinsel olduğumu bile yazdı. Utanılacak biri varsa o adamdır. Kırmızı pantolonu ile geldi soytarı gibi oraya iş bambaşka boyutlara taşındı. Sabahtan beri bize hakaretler yağdırıyor.

EROL KÖSE SOYTARININ TEKİ

Bu adama biri dur desin. Erol Köse soytarının tekidir. Bu adam ali kıran baş kesen mi? Seda Sayan sürekli hakarete uğruyor. Seda'nın eline sağlık ona yakışanı yaptı. Sen nesin maymun? Soytarılık yapıyorsun seni bir gün benzeteceğim dedim. Fırsatım olsa onu döverim. Acımam da. Böyle insanlara acımam. O kimseye acımıyor. Allah onun cezasını versin. Gündemde kalmak için bizi kullanıyor" dedi...

EROL KÖSE DE TELEFONLA BAĞLANDI

Konuyla ilgili Erol Köse'de Böyle Bir Şey Var Mı? programına telefonla bağlanarak dün gece yaşanılanları anlattı...

Köse, "Beni Özgür Aras davet etti. Ben de orada bulunmak istedim. Okan Bayülgen beni aradı. Baba geliyor musun dedi. Sorunu olan yargıya gider. Seda ile olan kavgamız yargıya taşındı. Şiddetin hiçbir gerekçesi olamaz. Döverim cümlesi bir tehdittir. Ben de gerekeni yapacağım" dedi. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com