"Ersin ile albüm yapmayı düşünüyorduk"

"Ersin ile albüm yapmayı düşünüyorduk"
Ünlü spor spikeri Ertem Şener, bir radyo programında dikkat çeken açıklamalar yaptı...

Ünlü spor spikeri Ertem Şener, Radyospor'da yayınlanan 'Figen Civan ile Devler Ligi' programının stüdyo konuğu oldu. Başarılı spiker, çarpıcı ve samimi açıklamalar yaptı.

"YOK BÖYLE DANS PROGRAMINDA BURCU ESMERSOY İLE SUNUCULUK YAPACAĞIMI SANMIŞTIM"
 
Programda Figen Civan'ın, "maç anlatımınızla gündemseniz fakat yarışmadan bahsetmek istiyorum" demesi üzerine, Ertem Şener değişik bir anısını paylaştı. Yaz döneminde Star Tv çalışanları olarak televizyonun satılacağını ve bu olayın gündeme gelmesi halinde neler yapabilecegini düşünürken; Acun Ilıcalı'dan Yok Böyle Dans yarışmasıyla ilgili bir teklif aldığını söyledi. 
 
Programda Burcu Esmersoy ile sunuculuk yapacağını sanan Şener aslında yarışmada dansçı olarak davet edildiğini duyunca çok şaşırdığını ama yine de Acun Ilıcalıdan gelen bu teklifi değerlendirebileceğini söylemiş fakat o dönemde Kanal D'nin spor müdürü İlker Yasin'in itirazı üzerine kabul edemeyeceğini söylediğini belirtti. 
 
"OĞLUM FUTBOLDAN NEFRET EDİYOR"
 
Figen Civan'ın, "Oğlunuz Ömer futbol oynasa nasıl bir tepki gösterirsiniz?" sorusuna Ertem Şener oğlunun futboldan nefret ettiğini, hatta odasında Messi'nin imzaladığı forma ve Ronaldino'nun imzaladığı top olmasına rağmen hiç ilgisini çekmediğini ama birgün karar verirse oğlunun yanında olacağını söyledi.
 
"EŞİME HAVADA AŞIK OLDUM"
 
Ertem Şener, hayatıyla ilgili çok özel bir anısını da paylaştı. Eşine uçakta hem de ilk görüşte aşık olduğunu itiraf eden Şener, bu olaya en yakın şahit Fatih Terim'i gösterirken, eşiyle tanıştıktan 5 dk sonra da evlenme teklifi ettiğini açıkladı. İlk başlarda eşinin onu Ertem Şener olarak tanımadığını hissedince çok üzüldüğünü de söyleyen ünlü spiker nikah şahitlerinin en yakın tanık Fatih Terim olduğunu söyledi.
 
"ERSİN DÜZEN İLE ALBÜM YAPMAYI DÜŞÜNÜYORDUK"
 
Program sırasında Figen Civan'ın Ersin Düzen ile işbirliği içinde Ertem Şener'e düzenledikleri telefon şakası oldukça ilginçti. Figen Civan'ın, "bir dinleyicimiz var" diyerek telefona Ersin Düzen'i bağlaması üzerine çıkan diyalog şöyleydi:
 
Ersin Düzen: "Sizi geçen yarışmada da takip ettim çok başarılı olduğunuzu düşünüyorum. Hayranınızım, ben sizin bu kadar severken beni yarışmaya da alır mısınız? Bu arada türkücüyüm ben Ankara da mekan adı vermek istemıyorum ama Ertem beyle yarışmada türkü söylemek istiyorum ben."
 
Ertem Şener: "Kod adınız nedir? İçimdeki ses, birisi şu anda bir şekilde pas atıyor diyor. Çok ilginç."
 
Ersin Düzen: "Kalbimdeki tatlı sızı, sensin bu gönlümün yazı... Bu çalışmayı çok sevdiğinizi biliyorum"
 
Ertem Şener: Ersin!!! Ersin Düzen sen var ya Ersin... Kalbimdeki tatlı sızı deyince var ya kimse bilmez... Biz Ersin ile Star'da yllarca çalıştık, boş zamanımızda kendi kendimize kaldığımızda hep şarkı söyler dalga geçerdik albüm çıkartacağız diye...
 
Figen Civan: Ersin düzen "Vaklamak" gibi iyi çıkardığınız sesler var mı?
 
Ersin Düzen: "Ordan düşündüm, İbrahim Vaklak diye, anlar diye ama anlamadı..."
 
Ertem Şener: "Çok acayip oldum. Beni kimse normalde böyle şaşırtamaz ama Ersin başka... Ersin benim kader ortağım. Kardeşimden ayırt etmem çok başkadır. Tarzı da farklıdır duruşu da farklıdır. Faklı olmak bir ayrıcalıktır" 
 
"SOLARYUM SALONU GÖRDÜĞÜMDE GİRMEDEN DURAMIYORDUM"
 
Farklı konularla ilgili yaptığı yorumlarla da dikkat çeken Ertem Şener, solaryum tutkunluğuna da değindi. Bir dönem yolda yürürken ya da önünden geçerken hiç bir solaryum salonuna girmeden duramadığını, o dönemde sırf bu yüzden defalarca işe geç kaldığını söyleyen Şener, "Son 1 yıldır doğallıktan yanayım, solaryuma girmiyorum" diyerek bu konudaki yeni görüşünü söyledi. Programın sunucusu Figen Civan da "Sakın böyle olmayın" diyerek, aldığı hediye zenci bebek anahtarlığı hediye etti. 
 
"TWITTER'DA ÇOCUKLARIN ÖLSÜN DİYEREK İLERİ GİTTİLER"
 
Figen Civan'ın "Twitter ile ilgili ne düşünüyorsunuz" sorusu üzerine sadece iş olarak kullandığını beliterek, "Twitter'a girdikten sonra insanların birbirinden haz almadığını öğrendim" dedi. 
 
Ayrıca Ertem Şener, "Emre ve Volkan ile ilgili yapılanları ayıpladığım için", 'Eve gittiğinde eşinin yanında beni göreceksin' diyen kişilerin de olduğunu söylerek bu konudaki kızgınlıgını ve üzüntüsünü dile getirdi...
 
(EME)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com