Ersoy tutanakları gösterdi

Ersoy tutanakları gösterdi
Bülent Ersoy, Köse'nin evinin aranmasına ilişkin polis tutanaklarını basınla paylaştı.

Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy geçen hafta kendisine hakaret tweet'leri attığı için önce Erol Köse hakkında suç duyurusunda bulunmuş, ardından da Köse hakkında arama emri çıkarılmıştı.

Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Memurlarınca yapılan aramanın ardından Köse'nin şahsi bilgisayarlarına ve cep telefonlarına el konulduğu ortaya çıkmıştı.

Ancak Erol Köse haberler üzerine "telefonuma ve bilgisayarıma el koydurmadı, polis beni aramadı. Ataşehir'de ikamet etmiyorum" dedi ve Bülent Ersoy'u yalancılıkla suçladı.

Bülent Ersoy bunun üzerine dün, Köse'nin evinin aranmasına ilişkin polis tutanaklarını basınla paylaştı.Tutanaklarda İstanbul Cumhuriyet Savcılığı Suçüstü ve Müracaat Bürosu'nun arama yaptığı adres Barbaros Mahallesi Trio Konukları Ataşehir olarak geçiyor ve arama sırasında Erol Köse'nin de evde olduğu görülüyor.

B sınıfı sürücü belgesiyle kimliğini onaylayan Köse'nin beyaz renkli 1 adet iPad'ine Nokia N86 model cep telefonunai Blackberry marka cep telefonuna ve Asus marka PC bilgisayarına el konulduğu da tutanakta yer alıyor.
(SRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com