Ersun Yanal korkuttu!

Ersun Yanal korkuttu!
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal'a anjiyo yapıldı.

Tecrübeli teknik direktöre, Prof. Dr. Servet Öztürk tarafından anjiyo yapıldı ve kalbine stent takıldı. Konu ile ilgili resmi siteden açıklama da geldi.

Açıklama da Ersun Yanal'ın, Pazar günü oynanacak olan Galatasaray derbisinde takımın başında olacağı bildirildi... Ersun Yanal, 16:15 itibariyle normal odaya alındı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Yanal'ın sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

YANAL'IN OPERASYONUNU GERÇEKLEŞTİREN DOKTOR KONUŞTU

Prof. Dr. Servet Öztürk: " Ersun Yanal'ın sağlık durumu gayet iyi, Pazar günü maça gidebilir. Kalp krizi değil kessinlikle öyle birşey olsa bir ay kalkamazdı. Erken müdahale edildi. Stresle alakalı bir durumu yok, kendisini gayet rahat gördüm." dedi.

DERBİDE SAHADA OLACAK

Yapılan operasyon sonrasında durumunun iyi olduğu öğrenilen Ersun Yanal, 10 Kasım Pazar günü Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak olan Galatasaray derbisinde takımının başında olacak.

BAŞKAN AZİZ YILDIRIM DA YANINDA

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım da, Ersun Yanal'ın yanında.

"HOCAMIZIN DURUMU ÇOK İYİ"

Yanal'la birlikte hastaneye giden başkan Aziz Yıldırım, tecrübeli teknik direktörün son durumu hakkında "Hocamızın durumu çok iyi, kendisine stent takıldı pazar takımın başında olacak" şeklinde açıklama yaptı.

İŞTE FENERBAHÇE'DEN YAPILAN AÇIKLAMA

"Teknik Direktörümüz Sayın Ersun Yanal’a, Memorial Hastanesi’nde kontrol amaçlı anjiyo yapılmıştır. Anjiyo işlemi sırasında doktorların tavsiyesiyle kendisine stent takılmıştır. Sağlık durumu iyi olan Teknik Direktörümüz, Pazar günü oynanacak olan Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde takımımızın başında olacaktır. Teknik Direktörümüz Sayın Ersun Yanal’a ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. "

SANAL ANJİYO NEDİR?

Halk arasında 'kansız anjiyo' olarak da bilinen sanal anjiyo, kol damarından uygulanan kontrast maddenin damarlar içerisinde akışını tomografik olarak görütünleyen bir yöntem. Bu yöntem kroner damarlarda tıkanma olup olmadığını ve damar sertliği varlığını ortaya koymada hayli gelişmiş sonuçlar veriyor.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com