Ertem, görevine başladı

Ertem, görevine başladı
Şaphane İlçesi Karamanca İlköğretim Okulu Müdürü iken, Uşak'ın Eşme İlçesine Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Erhan Ertem görevine başladı.

Şaphane İlçesi Karamanca İlköğretim Okulu Müdürü iken, Uşak'ın Eşme İlçesine Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Erhan Ertem görevine başladı.
22 yıldır öğretmenlik yaptığını ve Eşme'de eğitimdeki başarıyı arttırmak için çalışacaklarını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Ertem, göreve başladıktan hemen sonra okul gezilerine başladı. İlçe merkezi ve köylerdeki okulları gezerek eksiklikleri yerinde incelemeye çalıştığını ifade eden Ertem, bir hafta içerisinde okulların yüzde 90'ını gezdiğini söyledi. Eşme'deki görevine 9 Aralık günü başladığını ve aynı gün okul gezilerine başladığını ifade eden Ertem, “Eşme ilçemiz Uşak'ın diğer ilçelerinden eğitim potansiyeli bakımından daha ileride. Bu sene Anadolu Öğretmen Lisesi'nde okuyan bir öğrencimiz LYS'de Türkiye 9.'su olmuş.
Orta öğretimde ilçe olarak iyi durumdayız, amacımız kaymakamlığın da desteği ile ilköğretimdeki başarıyı yükseltmek. Kaymakamımız Ömer Sağlam bey eğitim konusunda hassas, okul ziyaretlerini seven eğitim gönüllüsü bir devlet adamı. Bu bizim için önemli bir şans. İlçe ile el ele verip sorunları çözmek istiyoruz. Bu konuda Valiliğimizin ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün desteğini her zaman yanımızda hissediyoruz. Bazı okullarımızda fiziki sorunlar var. Bu sorunları aşmak için çalışmalara başladık”dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com