Ertuğrul Sağlam Beşiktaş'a Dönüyor

Ertuğrul Sağlam Beşiktaş'a Dönüyor
Schuster'in yerine, kulislerde Ertuğrul Sağlam ismi ön plana çıktı...

Başkan Yıldırım Demirören, Alman hocayı bırakmak istemese de camianın önde gelen isimlerinin Ertuğrul Sağlam'ın dönmesi için baskı yaptıkları belirtildi.

Şartlar çok değişti
BEŞİKTAŞ'ta alınan kötü sonuçlar nedeniyle gözden düşen teknik direktör Schuster'in yerine, kulislerde Ertuğrul Sağlam ismi ön plana çıktı. Başkan Yıldırım Demirören'in daha önce, "Şartlar ne olursa olsun Schuster'le devam edeceğiz" demesine rağmen, şampiyonluk yarışında geri kalınması üzerine sıkıntılı günler yaşadığı; bununla birlikte camianın önde gelen isimlerinin de başkana "Hocayı değiştirelim" baskısı yaptıkları belirtildi.

Duygusallığa yer yok
SİYAH-beyazlılarda Benitez, Lippi, Lucescu ve Scolari gibi teknik adamlar gündeme gelirken; bazı yöneticilerin de içinde olduğu isimlerin, "Ertuğrul Sağlam'ı geri alalım" önerisini ortaya attıkları iddia edildi. Bu kişilerin, Kharkiv yenilgisi sonrası istifa eden Sağlam için başkan Demirören'i, "Duygusallığa yer yok. Ertuğrul, Beşiktaş'ın evladı. Yeni sezonda onunla yola çıkarsak, hedeflerimize ulaşırız" diye ikna etmeye çalıştıkları öğrenildi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com