Eş katilinin iddiası yalan çıktı

Eş katilinin iddiası yalan çıktı
Antalya’da yılbaşı günü cep telefonuna geldiğini iddia ettiği bir mesaj nedeniyle eşi 23 yaşındaki Sultan Bakır’ı 3 yaşındaki oğlunun gözü önünde boğazını bıçakla keserek öldüren 25 yaşındaki Hasan Bakır hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası ist
2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde ikinci kez hakim karşısına çıkan Hasan Bakır, eşi Sultan Bakır’ın, bir yakınının sevgilisi olan ’Muharrem’ adlı kişiyle mesajlaştığını iddia etti.
 
Hasan Bakır şöyle konuştu:
 
"Olay günü otomobile bindik. Yanımızda eşim Sultan’ın akrabası kadın ve onun sevgilisi vardı. Arabaya bindiğimizde eşim arka tarafa o adamın yanına oturdu. Alışveriş yapmak üzere gittiğimizde benden kontör almamı istedi. ’Ne yapacaksın kontörü’ dedim. Bana sinirli bir şekilde ’Dostumla konuşacağım’ dedi. O zaman gözüm döndü. Hiçbir şey hatırlamıyorum o andan sonra. Çok öfkelenmiştim."
 
TİB RAPORUNDA MESAJLAŞMA YOK
 
Tanıkların dinlenmesinin ardından Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’ndan (TİB) gelen rapor okundu. Raporda, öldürülen Sultan Bakır’ın ’Muharrem’ adlı kişiyle hiçbir telefon görüşmesi yapmadığı, mesajlaşmadığı, telefonundaki arama ve mesajların hemen hepsinin Hasan Bakır’la yapıldığı ortaya çıktı.
 
Mahkeme savcısı Hacı Mehmet Güdül, Hasan Bakır hakkında ’töre saikiyle eşini öldürmek’ suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası talebinde bulundu. Bakır’ın avukatı Aziz Çetin savunma için süre isteyince duruşma ertelendi. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com