'Esad'a bebek katili diyorsun, Apo'yu kucaklıyorsun'

'Esad'a bebek katili diyorsun, Apo'yu kucaklıyorsun'
Son haftalarda yaptığı sert çıkışlarla adından söz ettiren MHP lideri Devlet Bahçeli, bugünkü grup konuşmasında da hükümete yönelik sert eleştirilerde bulundu.
Son haftalarda yaptığı sert çıkışlarla adından söz ettiren MHP lideri Devlet Bahçeli, bugünkü grup konuşmasında da hükümete yönelik sert eleştirilerde bulundu. Bahçeli, Erdoğan'ın 'MHP Öcalan ile görüştü' şeklindeki sözlerini ise yalanladı.
 
İşte Devlet Bahçeli'nin MHP grup toplantısı konuşmasından satır başları
 
 AKP ile birlikte milli ve manevi değerler anlamsızlığa bırakılmıştır.İstismar kampanyaları, akılalmaz dedikodulara neden olmaktadır. Hükümetihaneti masumlaştırmak amacıyla her pis tezgahtan istifade etmektedir.
 
TARİFİ OLMAYAN ÇARPIKLIK
 
Bir münafıkın başvurabileceği tüm çirkinlikler pişkincesergilenmektedir. Başbakan ve hükümetin en sık müracaat ettiği konu iseannelerin gözyaşlarıdır. 1 Ağustos 2009 tarihinde başlatılan ve sürekliisim değiştirerek en sonunda Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi olanaçılımın ilanından bu yana analar gözyaşına boğulmuştur.- İmralıcanisine ilik nakli yapan Başbakan analarımızı perişan etmiştir.Annelik elbette yüce bir duygudur. Hiçbir anne acı çekmemelidir.Annelerimizin mübarek gözyaşları mezar başında dökülmemelidir. Anneferyadı dayanılmazdır. Anne çığlığı katlanılmazdır. Biliyoruz ki ateşdüştüğü yeri yakmaktadır. Başbakan ve hükümetin gözyaşlarını istismaretmeleri tarifi olmayan bir çarpıklıktır.
 
 SİZLERE YAZIKLAR OLSUN
 
Biz annelerimizinbeklentilerini biliyoruz. Biz gencecik evlatlarını kaybeden tümannelerimizin acısını paylaşıyoruz. Analar ağlamasın sözünü PKK ilemüzakereleri masumlaştırmak için kullananlara diyorum ki sizlereyazıklar olsun.
 
1 MAYIS OLAYLARI
 
Hükümet 1 Mayıs kutlamalarına katılanlara orantısız güç kullanarakTürkiye'yi üçüncü dünya ülkesi görünümüne düşürmüştür. Bu ortamı fırsatbilen marjinal örgüt militanları bir kez daha ortaya çıkıp şiddettennasıl beslendiklerini canice sergilemiş, sapanlarla, molotoflarla zehirsaçmışlardır. Bu arada yasadışı örgüt üyesi olarak gösterilen 17yaşındaki bir kız çocuğunun başına da gaz bombası isabet etmiş, 1Mayıs'ın anlam ve önemi gölgelenmiştir. Bu genç kızın elindeki şişeninmolotof mu sirke şişesi mi olduğu basında günlerce yazılıp çizilmiştir.Diğer provokatörlerin saldırganların üzerine gidilmesi gerekirkenmeselenin magazinleştirilmesi kabul edilemeyecektir. Sözde çözüm vebarış sözlerinin dillendirildiği bir dönemde bu olayların zuhur etmişolmasıdır. Görülüyor ki sınır dışına çekileceği söylenen teröristlerinuzantıları şehirleri mesken tutmuşlardır. Süreç ihaneti bu canilere fayda etmemiştir.
 
İŞÇİ SENDİKALARINA ELEŞTİRİ
 
İşçi sendikaları da yangına körükle gitti. Busendikalardan bazılarının genel başkanları sözde Akil insanlar arasındayer almışlardır. Akılları kendilerine yetmemiştir. Taksim inatlaşmasıTürkiye'yi germiş İstanbulluların huzurunu kaçırmıştır. 1 Mayıs günüİstanbul'daki çirkin tablodan herkes kendine ait dersleri çıkarmalıdır.
 
Başbakan ve hükümeti başarıszılığın markası haline geldiklerini anlamalılar.- Bir devletin 3 kurucu unsuru vardır. Ülke millet ve egemenlik... TürkDevlet sisteminde beka meselesi her zaman önemli, öncelikli ve ilksıradadır. Kurucu unsurlar arasında hiyerarşi yapılmamıştır. Tarihin herdevrinde Türk milletine dönük ayak oyunları hiç bitmemiştir. Hayathaklarımız birilerini sürekli rahatsız etmiş farklı anlayışlarayöneltmiştir.
 
Milletçe kaybettiğimiz her toprağımızın ve herhayal kırıklığımızın merkezinde insan suretinde dolaşan vahşiler vefırsatçılar vardır.
 
 CAHİLLİĞİN İÇİNE BATTI
 
Türk milletini bölünmeye ikna etmek içintüm imkanlar seferber edilmektedir. 63'lükler yurdumuzun her köşesindebölücülük propagandası ile meşguldür. 63 aklını yemiş bir ayı aşkındırfaaliyet halindedir. Başbakan bunları İrşad heyetine benzetmiş vecahillğin içine batmıştır.
 
Birincisi bu ikisi arasındabenzerlik kurmak kimsenin harcı değildir. 63'lükler PKK'nın elindentutmuş bölücü hedeflerin mihmandarı olmuştur. İrşad heyeti ise yüksekahlakla gönüllere girmiş ve saygıyı hak etmiştir. 63'lükler bebek katilidenmesin diye taraf belirtmiştir İrşad heyeti ise milliyetçiliğinyanında olmuştur.
 
 BAŞBAKAN HESAP BİLMİYOR MUSUN?
 
Başbakan'a göre bunlar İrşad heyeti isemürşid kimdir? 63'lüklere tepki gösterenlerin 4 bin 980 kişi olduğunusöylemiştir. Ey Başbakan ya sen işlem bilmiyorsun yeniden abaküs başınaoturman gereklidir, ya da birileri seni fena kandırıyor.
 
63'lükler bölücülüğe göz kırparken milli değerlerimizi dağlamaktadır.Türk milletinin vakarından ürkmekte ve tepkileri değersizleştirmeyeyeltenmektedirler. Tarih boyunca Türk milleti bozguncularla karşıkarşıya kalmıştır. Bunların nesli tükenmemiştir. Türklüğe hasımlıkbunların müşterek özelliğidir. Yüce dinimiz ne çektiyse bunların elindençekmiştir.
 
BİZİM KİME BAĞLI OLDUĞUMUZ BELLİDİR
 
Bizim hükümet olduğumuz yılları hatırlatan Başbakan İmralı canisi ilegörüştüğümnüzü ileri sürmüştür. İmralı canisi 15 Şubat 1999'dayakalanmıştır, ertesi gün İmralı cezaevine gönderilmiştir. Bunlaryaşanırken MHP TBMM'de değildi. Pazarlık başka bir şeydir sorgulamakovuşturma başka bir şeydir Sayın Başbakan. Nasıl bir yalana batmışsınki sorgulama ile pazarlığı birbirine karıştırıyorsun.- Başbakanbize 'Genelkurmay mı size bağlıydı siz mi G.Kurmay'a bağlıydınız?' gibizincirleme sorular yöneltmiştir. Vereceğim cevapları özümseyebileceğinbir algılama kabiliyetin var mı? Bizim kime bağlı olduğumuz bellidir buda Türk milletinden başkası değildir.
 
 MHP ÖCALAN İLE GÖRÜŞTÜ İDDİASI
 
Sayın Başbakan asıl senkime bağlısın? İmralı'ya mı bağlısın Kandil'e mi bağımlısın? Bu hallerenasıl düştün? Sen T.C: Başbakanı mısın yoksa BOP'un kıdemli eş başkanımısın? Başbakan Erdoğan tarih olmaktansa tarih yaptıklarını ifadeetmiştir. Başbakan hangi tarihten bahsetmektedir? Pazarlıklar tarihimidir? Yoksa bu tarih yeni anayasayı da kapsamına almaktadır? Herkesinkalitesi hedefi ve niyeti ortadadır. Esad'a bebek katili cani diyerekyüklenen ama burada Türk milletinin aynı isimleri taktığı İmralı canisiile pazarlık yapan Başbakan Erdoğan bunların hesabını bir birödeyecektir.
 
Hükümetin İmralı canisi ile birlikte düğmeyebastığı süreç bölgemizin yeniden tanzimine yönelik yürütülen parçalanmave dağılma projesidir. İslam dünyasının yıkımı ile sonuçlanacak BOP'unbir ayağıdır. (BCK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com