Eşcinsel Sorularını Kabul Etmedi!

Eşcinsel Sorularını Kabul Etmedi!
Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, Balçiçek İlter'in sorularını yanıtlarken program ilginç diyaloglara sahne oldu...

Balçiçek İlter'in Habertürk ekranlarında Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf'ı konuk ettiği program çarpıcı diyaloglara sahne oldu. Bakan Kavaf eşcinsellikle ilgili sorulara karşında ilginç bir tavır aldı.

Bakan Kavaf'ın eşcinsellikle ilgili tartışma yaratan sözlerinin programda gündeme gelmemiş olması izleyicilerin maillerinde geniş yer bulunca İlter ilginç bir anons yaptı:

"Sayın Bakan'a “Eşcinsellik hastalıktır” açıklamasına dair bir şeyler sormak istiyordum ama kendisi arzu etmedi, ben de saygı duydum ama burada açıklama gereği duyuyorum."

"SİZİ ŞAŞIRTMAK İÇİN GELDİM"

Bakan Kavaf, programın girişinde Balçiçek İlter'in kendisini eleştiren bir yazısını hatırlattı. "Biz siyasetçiyiz ve eleştiriye karşı saygılıyız. Bir yazınızda 'sayın Bakan beni şaşırtmanızı istiyorum, lütfen beni şaşırtın' demiştiniz. Bugün sizi şaşırtmaya geldim" dedi.

Balçiçek İlter: Sizce kadın erkek eşit mi?

Kavaf: Başbakan ne düşünüyorsa, ben de onu düşünüyorum, kadın erkek fiziksel olarak eşit değil ama haklar açsından eşittir. 3 çocuk konusunda da Başbakan'ı destekliyorum

Balçiçek İlter: İyi ama elimizdekini koruyamıyoruz kollayamıyoruz maddi manevi nasıl bakacağız?

Kavaf: Türkiye büyük bir ülke, kaynaklar doğru kullandığı halde sorun olmayacağını düşünüyorum

"İZDİVAÇ PROGRAMLARI İNSANLIK ONURUNA YAKIŞMIYOR "

Bur izleyici sorusu üzerine, Muhteşem Yüzyıl'ı seyrettiğini söyleyen kavaf, beğenmedim dedi ve ekledi: “Tarih yıpratılmamalı, televizyon sadece eğlence aracı değildir.” Devlet Bakanı Kavaf, evlilik programları için “İnsanlık onuruna yakışmayan, insanlık onurunu ayaklar altına alan” benzetmesi de yaptı.

Devlet Bakanı Kavaf, kadına yönelik şiddet konusunda çok ilerleme kaydedildiğini söyleyerek, olumlu yapılanı görmüyorlar, olumsuz olunca her şeyin sorumlusu benmişim gibi gösteriliyor serzenişinde bulundu. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com