Eşi Esra Erol'u savundu

Eşi Esra Erol'u savundu
"2. Sayfa" canlı yayınında Esra Erol'u eleştiren radyocu Funda Özkalyoncu'ya Erol'un eşinden sert tepki geldi.
Geçtiğimiz cuma günü 4 aylık bebeğini kaybeden Esra Erol'un eşi Ali Özbir bu sabah 2.Sayfa programının canlı yayınına bağlanarak, eleştirilere cevap verdi. Program konuğu Funda Özkalyoncu'nun " Esra'nın hemen işe başlaması doğru değil" sözlerine cevap veren Özbir, şunları söyledi:
 
Esra düşük yapmadı. Ölü çocuğu dünyaya getirecekti, müdahale edildi. Bunu size anlatmak istemedi.Uzman doktorlarla çalıştık. En az zararla atlatsın diye psikologlarla konuşuldu. Esra şu an harap durumda? Bu psikolojideki bir insana yüklenmek doğru mu?
 
Normal doğum yaptı, çocuk ölü doğdu. Cumartesi sabahı eve getirdik. Psikologlarla konuşuldu. 'Pazartesi yayına çıkılabilir' dendi. Yanında 60-70 kişi çalışıyor. Esra bunu düşündü, sağlık açısından bir sorun olmadığını da öğrenince yayına çıktı.Esra kötü bir şey mi yaptı? Üzerinden 10 gün geçse tamam diyeceğim. Ama daha çok yeni... İşinin başına geçti. Çalışmak ibadet değil mi?
 
Türkiye'de by-pass olup ayağa kalkan insanlar var. Esra'nın psikolojisini düşünmüyor musunuz? Hayatımda ilk defa bir yayına bağlandım. Esra'nın bu kadar üzüldüğünü görünce ben müdahale ettim Esra çalışmaya çalışıyor, bundan daha güzel bir şey olabilir mi? ah ah vah vah 15 gün yayına çıkamam" deseydi daha mı iyi olacaktı. Esra hassas bir dönemden geçiyor... İşe gidip kafasını dağıtıyor. Evde kalıp kendisini dinlemesini istemedik. Uzmanları dinledik, onların dediğini yaptık.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com