"Eşim sevişirken eski sevgilisini hayal ediyor"

"Eşim sevişirken eski sevgilisini hayal ediyor"
TVNET ekranlarında hafta hergün izleyici ile buluşan Poliklinik programında ilginç anlar yaşandı...

Berda Özdiktaş’ın sunumuyla TVNET ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sağlık programı Poliklinik, dün yayınlanan bölümünde izleyiciden gelen enteresan bir soruya tanıklık etti.

Telefon bağlantısı ile yayına katılan izleyici, 25 yıllık evliliğinin son 3 yılında eşinin “Seni sevmiyorum ben başkasını seviyorum, senle beraberken bile onu hayal ettim” sözlerini işittiğini söyledi.

“Bu anlatılacak bir durum değil. “ diyen adını vermek istemeyen seyirci yaşadığı durumu “Bir erkeğin yaşayabileceği en zor durum.” olarak tarif etti.

İŞTE O ŞOK SORU : VİDEO

“EŞİM 25 YIL SONRA ESKİ ARKADAŞINI UNUTAMADIĞINI, ONU SEVDİĞİNİ BENİ SEVMEDİĞİNİ SÖYLÜYOR.”

İzleyici: Ben 25 yıllık evliyim. Evlilik süresince 4 erkek çocuğum oldu. Eşimin benimle evlenmeden bir erkek arkadaşı varmış. 1.5 -2 ay görüşmeleri olmuş fakat olumlu olmamış. 1 hafta sonrasında ben eşimle tanışıyorum ve evleniyorum. Evlendikten sonra ise, 23 yıl sonra eşimde bir rahatsızlık meydana geldi. Bu rahatsızlık, eskiyi bir saplantı haline getirdi. Yani o arkadaşlığı yeniden yaşamaya başladı. Çok hocaya gittim herhangi bir sonuç alamadım. Psikiyatriste gittim ama eşim her şeyi anlatmak istemiyordu. En sonunda oturduk konuştuk bu konuyu ve şuan benimle soğuk. Ben 3 yıldır bununla cebelleşip duruyorum. Ben bu durumda ne yapayım, nereye gideyim? Beni sevmediğini söylüyor sürekli. “Onu kalbinden atamadığını, içinde yaşadığını ve onu istediğini beni istemediğini söylüyor bana” Bana nasıl bir yol tarif edersiniz ki, hem eşim kurtulsun hem kendim kurtulmak istiyorum. Yani bu anlatılacak bir durum değil. Bir erkeğin yaşayabileceği en zor durum.

Berda Özdiktaş: Ben bir şeyi merak ediyorum, eşiniz 23 yıl sonra mı bu ilişkisi ile ilgili bunları söylemeye başladı? Öncesinde böyle bir şey var mıydı?

İÇ DÜNYASINDA YAŞATMIŞ HEP ONU. 23 YIL SONRA PATLAK VERDİ!

İzleyici: Hayır, kesinlikle yoktu. Ben onunla ilk tanıştığımda sordum: “erkek arkadaşın var mı yok mu” diye.. Vardı bitti dedi bana. Gezmemiş, dolaşmamış, çıkmamış hiç onunla. İç dünyasında yaşatmış hep onu. Fakat 23 yıldan sonra patlak verdi düşünmeye başladı bunu. Özür dilerim fakat benimle olurken bile onu göz önünde bulundurarak olduğunu söylüyor. Ben kendi kendimi yemek durumundayım.

Doktor Pınar Hanım: Eşinizle nasıl tanıştınız, nasıl evlenmeye karar verdiniz biraz o süreçten bahseder misiniz?

İzleyici: Eşimle ben görücü usulü evlendik.

Doktor Pınar Hanım: Yani birbirinizden hoşlandınız mı sevdiniz mi evlenirken?

BENİM VARDI AMA BİTTİ

İzleyici: Ben gördüğümde içimde bir sıcaklık hissettim. Benim ne bir sözlüm ne bir takıntım hiçbir şeyim yoktu. Evlenmek istiyordum çünkü. “Senin de bir arkadaşlığın var mı” dedim. Yoksa birlikte bir arkadaşlık kuralım dedim. Cevap aynen şöyle oldu: “benim vardı ama bitti şuanda”

Doktor Pınar Hanım Peki, sizin hissettiklerinizi eşiniz de hissetmiş mi o sıcaklığı, o heyecanı?

İLK GECEMİZDE BİLE BENİMLE BİRLİKTE OLMAK İSTEMİYORDU, ZORAKİ OLDU

İzleyici: İlk gecemizde bile benimle birlikte olmak istemiyordu, zoraki oldu. Orada ben bir şeyler hissettim ama neden kaynaklandığını anlayamadım.

Berda Özdiktaş telefonda şu anda bu kadar ayrıntı konuşamayacağız. Arkadaşlar sizi hattan alacaklar, telefonunuzu kapatmayın. Pınar Hanım’a ulaşabileceğiniz numarayı verecekler. Çok teşekkür ederim yayınımıza katıldığınız için. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com