Eşine seksi mesaj attı hapishanelik oldu

Eşine seksi mesaj attı hapishanelik oldu
Boşanmak üzere olduğu eşine müstehcen mesaj atan adama 3 ay hapis cezası verildi

Boşanma davası devam eden 32 yaşındaki H.K. ayrı yaşadığı karısına müstehcen SMS atınca 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. Kendisine mesaj atılan S.K. kocasına suç duyurusunda bulundu.

Dava sürerken karısına “Leopar desenli iç çamaşırların seksiliğine seksilik katmış. Senin saçının telinden ayak parmaklarına kadar her yerini öpmek istiyorum. Çok özledim sarılmayı. Seni çok seviyorum öpüyorum bal dudaklım”  şeklinde mesaj atan adamı karısı savcılığa şikayet etti.

Savcılık cinsel taciz suçundan 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. Anadolu Sulh Ceza Mahkemesi’nde boşanma arefesinde olduğu eşinin attığı bu mesajdan rahatsız olduğunu belirten S.K. şikayetçi olduğunu yineledi. Sanık koca “Biz daha boşanmamıştık. Tamam o mesajı attım ama eşimi seviyordum” dedi. Yasada eşler arasındaki cinsel tacizin suç sayılamayacağına dair bir düzenleme olmayışını gerekçe gösteren hakim, karısını cinsel içerikli mesajla taciz eden kocaya 3 ay hapis cezası verdi. Hakim bu cezayı kocanın mahkemedeki iyi hali nedeniyle 2 ay 15 güne indirdi. Cezayı paraya çevirmeyen hakim, erteledi. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com