Eşini Sevgilisiyle Çıplak Yakaladı

Eşini Sevgilisiyle Çıplak Yakaladı
Eşinin kendisini sık sık telefonla aramasından şüphelendi ve...

Çorum'da 60 yaşındaki İdris Yıldırım, yatak odasında yakaladığı kendisinden 18 yaş küçük eşi ile birlikte olduğu kişiyi bıçakla yaraladı. Tutuklu yargılanan İdris Yıldırım, "Anahtarım vardı eve girdim ve yatak odasında eşim çırılçıplak karşıma çıktı. Kapının arkasında başka birisi daha vardı. Ben de öfkelenip bıçakladım" dedi. Eşi Sultan Yıldırım ve birlikte olduğu ileri sürülen Eyüp Satılmış ise suçlamaları kabul etmeyerek çıplak olmadıklarını salonda oturduklarını dile getirdi.

Çorum'da geçen yıl Aralık ayında meydana gelen olayda, iddiaya göre eşi 42 yaşındaki Sultan Yıldırım'ı, yatak odasında 40 yaşındaki Eyüp Satılmış ile çıplak yakalayan İdris Yıldırım, mutfaktan aldığı bıçakla her ikisini de karın bölgesinden ağır yaraladı. İdris Yıldırım polis tarafından yakalandıktan sonra çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Sultan Yıldırım ile Eyüp Satılmış da hastanedeki tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Ağır Ceza Mahkemesi'nde adam öldürmeye teşebbüs suçundan 16 yıla kadar hapis cezası istemiyle tutuklu yargılanan İdris Yıldırım, "Olayın olduğu gün köye cenazeye gitmiştim. Orada öğle namazına müteakip ölen kişiyi defnedip Çorum'a geri döndüm. Ben eve giderken telefonum çaldı. Eşim bana 'Ne zaman eve geliyorsun' diye sordu. Ben de köyde olduğumu ve geç geleceğimi söyledim. Çünkü son günlerde eşimin beni sık sık arayıp nerede olduğumu sorması kafamı karıştırmıştı. Anahtarım vardı eve girdim. Yatak odasında eşim çırılçıplak karşıma çıktı. Kapının arkasında da birisini gördüm. Baktığımda tanımadığım şahıs da çırılçıplak karşımda duruyordu. Öfkelendim. Mutfaktan aldığım bıçakla her ikisini de yaraladım" dedi.

İdris Yıldırım'ın eşi Sultan Yıldırım ise, savunmasında suçlamaları kabul etmeyerek, "Bir arkadaşımın aracılığı ile Eyüp'le tanıştım. Durmadan bana telefon açıp 'Beni eve al. Yoksa kocanı dağa kaldırırım' diye tehdit ediyordu. Sonra eve geldi. Konuşuyorduk. Eşimin dediği gibi yatak odasında çırılçıplak değildik. Salonda oturuyorduk" dedi.

Sultan Yıldırım ile yatak odasında çırılçıplak yakalandığı öne sürülen ve Eyüp Satılmış da savunmasında "Ben pazarcıyım. Sultan Yıldırım ile semt pazarında tanışmıştık. Ben evli olduğunu bile bilmiyordum. Bekar biliyordum. O gün yanında kız arkadaşının olduğunu söyleyerek beni eve davet etti. Çay içiyorduk. Kocası eve gelip bıçakla saldırdı. Denildiği gibi çıplak falan da değildik" dedi.

Ağır Ceza Hakimi Hüseyin Turgut Bayraktar da, "Çayı yatak odasında mı içiyordunuz?" diye sorunca, "Hayır, salonda içiyorduk" diye cevap verdi. Mahkeme heyeti duruşmayı erteledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com