Eski bakan "kavga" istiyor

Eski bakan "kavga" istiyor
Tüzmen ile Ayaydın'ın geçen ay Esenboğa Havalimanı'nın VIP otobüsünde yumruk yumruğa kavga etmesinin ardından olay, gündemdeki yerini hala koruyor.

Kavga olayının son perdesi eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen'in güne damga vuran açıklamaları oldu. Kürşat Tüzmen, konunun kapanması için ancak Aydın Ayaydın ve oğlu Gökhan Ayaydın’ı dövmesi gerektiğini söyledi.

Eski Bakan'dan açık tehdit

Tüzmen, bu konunun siyasi kan davasına dönüşmesi konusundaki soruya, "Gördüğüm gün baba-oğul, ikisini birden döveceğim. İster oğlu gelsin, ister ikisi gelsin, hatta bir kardeşleri var üçü birden çıksın karşıma. Kamuoyu önünde dövüşelim. Eğer onlar beni üçü birden döverlerse helal olsun der, geçerim. Eğer onlar dayak yerse sessizliğe bürünsünler. Ancak öyle kapanır" yanıtını verdi.

"BU OLAY KAPANMIŞTIR"

Aydın Ayaydın ise yaşanan olayları tasvip etmediğini belirterek, "Üzüntü duyuyorum. Bu yaşananlar ne bana ne Tüzmen 'e yakışır. Bundan sonra devam etmesi hoş olmaz. Benim için bu konu kapandı. Eğer dava açarsa kendi takdiri. Türkiye bir hukuk devletidir. Hukuka saygımız sonsuzdur. Benim cephemden bu olay kapanmıştır. Bir husumet gütmüyorum. Tasvip etmediğim şeyler yaşandı ve geride kaldı" diye konuştu.

Ayaydın ayrıca düğündeki kavga öncesi, Tüzmen'in kendisini bakışlarıyla sürekli rahatsız ettiğini ancak ona uymaduğını, dans pistinde de oğlunun yanına yaklaşarak küfür ve hakaretlerine devam ettiğini ifade etti.

Kavga nasıl başladı?

Tüzmen ile Ayaydın geçen ay Esenboğa Havalimanı 'nın VIP otobüsünde yumruk yumruğa kavga etmişti. Ayaydın olayı "Yazdığım 'El Tüzmen ' kitabı nedeniyle kızmış, otobüste karşılaşınca küfredip saldırdı, yumruk attı, ben de vurunca gözlüğü uçtu, koltuğa yuvarlandı" diye anlatmıştı. Tüzmen de, "Kendisiyle karşılaşınca başta kendisine olmak üzere validesi ve ailesine hürmetlerimi sundum" demişti. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com