Eski bakandan Mehmet Ağar'a ziyaret

Eski bakandan Mehmet Ağar'a ziyaret
İçişleri Eski Bakanı, Demokrat Parti eski Genel Başkanı'nı cezaevinde ziyaret etti.
Susurluk davasından aldığı 2 yıllık hapis cezasını Aydın'ın Yenipazar İlçesi'ndeki K1 Tipi Cezaevi'nde çeken Demokrat Parti eski Genel Başkanı Mehmet Ağar'ı, İçişleri Eski Bakanı İsmet Sezgin ziyaret etti. Eski Bakan Sezgin, "Mehmet Ağar kazaya uğramıştır. Siyasetle uğraşanların başına bu tarz kazalar gelebilir" dedi.
 
Aydın'ın Yenipazar İlçesi'ndeki K1 Tipi Cezaevi'nde bulunan Mehmet Ağar'ı, bugün eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin ziyaret etti. Yaklaşık 20 dakika Ağar'la görüşen İsmet Sezgin çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sezgin, "Gayet iyi ve sağlıklı gördüm. Çok memnun olduk. Okuyor, sporunu yapıyor. Yenipazar halkından gördüğü ilgiden son derece memnun. Onlara teşekkür ediyor" ifadelerini kullandı.
 
Gazetecilerin, Mehmet Ağar'ın cezaevinde olmasını nasıl değerlendirdiği sorusuna da Sezgin, "Bir kazaya uğramış. Herkesin başına gelebilecek bir durum. Biz de zamanında böyle şeyler yaşadık. Siyasete girdiniz mi böyle şeyler olabiliyor" diye yanıt verdi. 
 
İsmet Sezgin ve beraberindekiler daha sonra pideleriyle ünlü Yenipazar İlçesi'nde, pideci Mehmet Sümer'in restoranında pide yedi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com