Eski damat dehşeti!

Eski damat dehşeti!
Aydın merkez Çeştepe Beldesi'nde meydana gelen kavgada bir kişi öldü 2 kişi yaralandı. Kavgada ölen kişinin kavga eden eski damat ile kayınpederi ayırmaya çalışan köylü olduğu öğrenildi.

Bir süre önce Müslüm Acar'ın kızı A.G ile evlendi ve kısa süre sonra baba evine geri döndü. Yaşanan bu olaydan dolayı araları açık olan damat A.G. ile kayınpeder Müslüm Acar Çeştepe girişindeki Çineli Kıraathanesi'nde karşılaştı. Burada eski kayınpederi Müslüm Acar ile tartışan A.G. yanında bulunan silahla kayınpederinin üzerine doğru ateş etmeye başladı. Bu sırada kavgayı ayırmak isteyen ve kahvede oturmakta olan Kasım Arzar ve İsmet Gürsun da kurşunların hedefi oldu.
 
Olayda ağır yaralanan kayınpeder Müslüm Acar, Kasım Arzar Aydın Atatürk Devlet Hastanesi'ne İsmet Gürsun ise Aydın Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İsmet Gürsun yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybederken, Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan diğer yaralıların da durumlarının ağır olduğu bildirildi.
 
Oldukça yoğun olan kahvede 8 kurşun sıktığı öğrenilen eski damat daha sonra silahı ile birlikte olay yerinden firar etti. Olay sırasında kahvede büyük panik yaşandığı ve bir çok masa ve sandalyenin devrilmiş olduğu gözlendi.
 
ÖLEN ŞAHSIN ÇALAN TELEFONUNU KİMSE AÇAMADI
 
Olayın ardından kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden İsmet Gürsun'un olay yerinde düşen ve kanlar içinde telefonu jandarmanın inceleme yaptığı sırada uzun süre çaldı. Kimsenin açmaya cesaret edemediği telefonun sürekli çalması dikkat çekti.
 
Bölgeye gelen jandarma ekipleri Çeştepe'de geniş güvenlik önlemleri alırken, polis de hastanelerde tedbir aldı. Cumhuriyet Savcılığı tarafından el konulan olayla ilgili soruşturmanın çok yönlü olarak sürdürüldüğü bildirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com