Eski eş aşk iddialarına ne dedi?

Eski eş aşk iddialarına ne dedi?
Boşandığı eşi Uğur Pektaş, Gamze Özçelik’in Berk Oktay’la aşk yaşadığı iddiasıyla ilgili ilk kez konuştu.

Oyuncu Gamze Özçelik’in 1 ay önce boşandığı eşi Uğur Pektaş’ın ardından aşkı yine Arka Sokaklar dizisinde bulduğu iddia edildi. Özçelik’in dizide Sinan Komiseri, canlandıran Berk Oktay ile Suadiye’deki Monc isimli kulüpte el ele, göz göze olduğu öne sürüldü. Mekanda bulunanları hayrete düşüren bu samimiyete taraflar ise “İçerisi çok kalabalıktı, kıpırdamaya yer yoktu.

Böyle görünmemiz normal” şeklinde bir açıklama getirdi. Aşk iddiasına Özçelik “Özel hayatımla ilgili konuşmadım, konuşmayacağım” derken Oktay ise “Şu an için öyle bir şey yok, olursa söyleriz” sözleriyle kafaları karıştırdı.

Oktay Vatan’ın “Aşk iddiasını kesin bir dille yalanladığınızı mı yazalım?” sorusuna ise yanıtı “Hayır, benim söylediğim; şu an için öyle bir yok yazın” oldu. Ancak Berk Oktay dün yazılı bir açıklama yaptı ve “Rol arkadaşım Gamze Özçelik’le ilgili aşk iddiası asılsızdır. Bizler yaptığımız işten dolayı vaktimizin çoğunu birlikte geçiren insanlarız, set dışında da görüşmemizden doğal bir şey yok” dedi.

‘Duyduklarım doğru mu?’

Bu aşk iddiasının ardından gözler Gamze Özçelik’in boşandığı eşi Uğur Pektaş’a çevrildi. Pektaş eşi Gamze Özçelik’e mutluluklar dileyerek “Gamze iyi bir insan, onun gerçekten çok mutlu olmasını isterim” dedi. Öte yandan Pektaş’ın bu aşk iddiasını 2 hafta önce duyduğu ve Gamze Özçelik’e “Duyduklarım doğru mu? Berk’le aranızda bir şey var mı?” diye sorduğu öğrenildi. Özçelik’in ise “Hayır, böyle bir şey yok” diye karşılık verdiği öne sürüldü. Berk Oktay’ın 1 ay önce ayrıldığı sevgilisi Merve Şarapçıoğlu’nun üzüntüden yurt dışına gittiği, Pazar akşamı da Türkiye’ye döndüğü öğrenildi. 

(SYK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com