Eski eşi oynadı o yönetti

Eski eşi oynadı o yönetti
Geçtiğimiz günlerde tek celsede boşanan Vahide - Altan Gördüm çifti, "Kızıl Ötesi Aydınlık" adlı oyun için bir araya geldi.

Altan Gördüm’ün, başrolünü Cihan Aksoy ile paylaştığı, Vahide Gördüm’ün süpervizörlük yaptığı oyun, önceki akşam Levent Kültür Merkezi’nde seyirci ile buluştu. İzleyicilerden tam not alan oyun sonrası, salondan ilk olarak Vahide Gördüm ayrılırken, önünde bulunan iki kişinin oyuncunun koruması gibi yolu açarak yürümesi ve gazetecilerin soru sormalarını engellemeye çalışması ortaya çok ilginç görüntüler çıkmasına sebep olurken, oyuncunun eski eşi Altan Gördüm ile aynı oyunda çalışmasıyla ilgili olarak "Ayrılsak da sanat için beraberiz” diyerek salondan ayrıldı.

DAMAT ADAYI UTANDI

Oyunda muhteşem bir performans sergileyen Altan Gördüm ise kulis çıkışı kameraların karşısına geçti. Altan Bey Merkezi kazandıran Beşiktaş Belediyesi’ne teşekkür ettikten sonra, gazetecilerin eski eşi Vahide Gördüm’ün kendisiyle ilgili sözlerini hatırlatmaları üzerine “Evliliğimizi bitirsekte, hem okulda ,hem de yol arkadaşlığımız devam edecek” derken, ayrıldıktan sonra büyük sorunlar yaşayan boşanmış çiftlere örnek oldular. Gecede çifti yalnız bırakmayan kızları Alize ise oyunu seyretmeye Best Model Of 3. Boğaç Aksoy ile gelirken, mankenin sevgilisinin babası Altan Gördüm’ü görünce utanıp Alize’nin yanından uzaklaşması dikkatlerden kaçmadı. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com