Eski Eşimin Aklı Başında Değil!

Eski Eşimin Aklı Başında Değil!
Arzu Yanardağ, boşanma duruşmasına gelmediği halde “Beni görünce salona girmekten o vazgeçti” diye kendisini suçlayan eşi Serhat Türkkan'a fena çattı...

Duruşmada yalnız kaldı

6 Eylül'de Bakırköy Aile Mahkemesi'ne başvurarak iki yıl önce evlendiği Sehrat Türkkan'a anlaşmalı boşanma davası açan Arzu Yanardağ, önceki günkü duruşmaya yalnız katıldı. Hakim anlaşmalı boşanma dilekçesi verildiği halde Türkkan'ın neden gelmediğini sorunca, ünlü oyuncu “O dilekçeyi eşimin de boşanmak isteyeceğini düşünerek vermiştim Ancak kendisinden haber alamıyorum. Bu nedenle davaya çekişmeli boşanma davası olarak devam edilmesini talep ediyorum” dedi.

Aklı gelip gidiyor

Hakim Mehmet Çevik, Yanardağ'a adresi bilinmediğinden mahkeme tebligatı ulaştırılamayan Türkkan'ı bulması için 30 gün verdi ve aksi takdirde davanın reddedileceğini söyledi. Yanardağ, aynı gün bir de Türkkan'ın “Arzu koridorda beni görünce davaya girmedi. Aklı gelip gittiği için ne yaptığını bilmiyor” diyerek kendisini suçladığını öğrenince küplere bindi: “Kimin aklı gelip gidiyor belli... Serhat ne dediğini bilmiyor artık.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com