Eski Fenerbahçeli'den dönüş sinyali!

Eski Fenerbahçeli'den dönüş sinyali!
Galatasaray'a transfer olduktan sonra Didier Drogba ile konuştuğunu ve yıldız golcünün kendisi için hazırlanan gösteriyi çok beğendiğini kendisine ilettiğini söyledi.

Dia, programda Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ve Türkiye kariyeri ile ilgili de görüşlerini aktardı. Dia'nın açıklamaları şöyle:

- Sezon’u Katar’da bitirme kararı aldım. Türkiye’den de teklifler almıştım ama kabul etmedim sezon sonunda değerlendirmeyi düşünüyorum.
- Fenerbahçe takımını iyi tanıdım tercih konusunda bir şey belirtmek istemiyorum her türlü takıma gidebilirim hiçbir takıma kapıyı kapatmıyorum.

'Kocaman'la bağlarımı koparmadım'

- Genç bir oyuncuyum forma şansı bulmak istiyorum. Daha fazla oynamak istiyorum. Herhangi bir kişiyle sorun yaşamadım sadece Fenerbahçe’de forma şansı bulamadım. Ne Aykut Hocayla ne Hasan Çetinkaya ile bağlantımı koparmadım. Son geldiğimde onları da ziyaret ettim. Hiçbir sorun yaşamadım.

- Teknik direktörle ilgili hiçbir sorunumuz olmadı. Beni Fenerbahçe’ye getiren isim Aykut Kocaman'dı. Bana Türkiye Şampiyonası’nı Türkiye Ligi’ni görmemi bu fırsatı yaşamamı sağladı. Teşekkür ediyorum. Hiçbir sorunumuz olmadı. Böyle bir haberin çıkması doğru değil. Son geldiğimde de zaten konuşma fırsatımız oldu hiçbir sıkıntımız olmadı.

- Drogba ile cuma günü konuştum kendisine hazırlanan o gösteriyi çok beğendiğini söyledi. Bende ona bütün gücüyle çalışmasını, Türkiye'de çok gol atacağını düşündüğümü ifade ettim.

'İlk tercihim Türkiye'

- Sow için de her şeyin iyi olmasını diliyorum. Sow konusunda Fenerbahçe’ye tavsiyelerde bulundum. Sow’un gelmesinde de önerilmesinde de önemli katkılarda bulundum. Niang’la çok yakın arkadaşım. Türkiye’ye dönmek için elinden geleni yaptı. Webo için birebir tanışıklığımız yok ama onun da çok fazla gol atmasını diliyorum.

Issiar Dia, son olarak transfer döneminde ilk tercihinin Türkiye olacağını da sözlerine ekledi. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com