Eski futbolcu kulüp satın alıyor

Eski futbolcu kulüp satın alıyor
Beşiktaşlı eski yıldız, o kulübü satın alacağını açıkladı.

Beşiktaş'ın eski yıldız futbolcu Oktay Derelioğlu, Spor Toto 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta mücadele Isparta Emrespor'u satın almak için Isparta'da kulüp başkanı Ali Çalışkan ile görüştü. 2 haftadır takımın maçlarını izlediğini belirten Derelioğlu, satışın gerçekleşmesi halinde 5 yıl içine Isparta Emrespor'u Süper Lig'e çıkaracağını söyledi.

Spor Toto 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta mücadele Isparta Emrespor'un bağlı bulunduğu Isparta Emrespor Futbol Yatırımları A.Ş., satışa sunuldu. Kulübün sahibi İsmail Çalışkan, Beşiktaş'ın eski yıldız oyuncusu Oktay Derelioğlu'na teklif götürdü. Isparta'ya gelerek 2 haftadır takımın maçlarını izleyen Oktay Derelioğlu, çeşitli temaslarda bulundu. Derelioğlu, Isparta Emrespor Kulüp Başkanı Ali Çalışkan ve kulüp sahibi İsmail Çalışkan'la görüştü.

Görüşmelerin ardından açıklama yapan Oktay Derelioğlu, kendisinin takıma talip olmadığını, Kulüp Başkanı Ali Çalışkan'ın babası, kulübün sahibi olan İsmail Çalışkan'ın teklifte bulunduğunu belirtti. Türkiye'de pek çok takımın borç batağında olduğunu belirten eski milli futbolcu, kulübü tanımak için incelemelerde bulunduğunu anlattı.

SÜPER LİGE ÇIKARIZ

Isparta'nın güzel bir şehir olduğunu belirten Derelioğlu, "Satışın gerçekleşmesi halinde, hedefim 5 yılda takımı Süper Lig'e çıkarmak. Şehre gelmemdeki ve maçları izlememdeki amaç havayı koklamak" diye konuştu.

SAMET AYBABA İLE DE GÖRÜŞMÜŞ

Isparta Emrespor A.Ş.'nin satışına ilişkin Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba ile bu konuyu görüştüğünü vurgulayan Derelioğlu, "En son bu konuyu Samet Hocayla görüştüm. 'Sen oluştur, o güç arkanda yoksa bu işe girme' dedi. Anlaşma sağlanırsa kendi ekibimle buraya geleceğiz" dedi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com