Eski Kulübünü Satın Almak İstiyor!

Eski Kulübünü Satın Almak İstiyor!
Yıldız futbolcu yetiştiği Zeytinburnuspor Kulübü'nü unutmuyor. Mali zorluklar içerisindeki futbolculara prim veriyor. Kulübü satın almak da istiyor ama borcun çok olması gözünü korkutuyor.

En azından Emre Belözoğlu için Futbolumuzun süper starının Fenerbahçe'ye gelişi gündeme bomba gibi düşmüştü. Çünkü ne de olsa Galatasaray forması giymiş bir oyuncuydu. Çoğu kimse onun ne kadar iyi bir Fenerbahçeli olduğunu bilmediği için ezeli rakipte forma giymiş birinin takıma gelmesi garip karşılandı. Ancak Emre'nin esas yetiştiği yer Zeytinburnuspor Kulübü'ydü. Orada kendini geliştirip Avrupa'nın önde gelen kulüplerinde forma giyme başarısını gösterdi. Yıllar geçti Emre bir süper star oldu ama eski kulübünü asla unutmadı. Adeta bir fahri başkanı gibi davranıyor. Çünkü 3. Lig'de zor günler geçiren Zeytinburnuspor iflasın eşiğine gelmiş durumda. Bu durumda Emre'nin yüreğini sızlatıyor. “Bana ne” demeyip elini cebine attı Emre. Parasızlıktan kıvranan futbolculara kazandıkları maçlar sonrasında primyollayarak onlara biraz olsun yardımda bulundu. Zorlu maratonun ikinci yarısında da yıldız futbolcunun bu yardımları devam edecek.

1.5 MİLYON TL BORÇ
Zeytinburnuspor'un adeta fahri başkanı gibi görünün Emre Belözoğlu'nun başka bir hedefi daha var. O da eski kulübünü satın almak. Nitekim yıldız futbolcunun babasıMehmet Belözoğlu'nun kulüp başkanlığı için girişimlerde bulunduğu ortaya çıktı. Ancak ligde son sırada bulunan ve 1.5milyon TL kadar borcu bulunan Zeytinburnuspor'un bu duruma düşmesi gözlerini korkutuyor. Bu nedenle de kulübü satın alma düşüncesi şimdilik rafa kaldırılmış durumda. Ancak Emre'nin Zeytinburnusporlu futbolculara olan desteğinin süreceği belirtildi.

HTSPOR/ VOLKAN KÖSE
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com