Eski polis lojmanları yerine iş merkezi yapılıyor

Eski polis lojmanları yerine iş merkezi yapılıyor
Kütahya'nın Gediz ilçesindeki eski polis lojmanlarının yerine yeni iş merkezi yapılacak.

Kütahya'nın Gediz ilçesindeki eski polis lojmanlarının yerine yeni iş merkezi yapılacak.
Gedizli Mehmed Efendi İş Merkezi adı verilen binanın yapımı için ihale düzenlendi. İhaleyi kazanan Müteahhit Adnan Erdoğan Özkul ile belediyede sözleşme imzalanarak yer teslimi yapıldı.
İmza töreninde bir konuşma yapan Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, Polis Lojmanı olarak kullanılan ve değişim protokolüyle belediyeye geçmiş olan 3'er katlı 2 eski binanın ekonomik ömrünü tamamladığı için yıkılacaklarını, eski binaların yerine ise yeni yapılacak işyeri ile bu kıymetli alanı en iyi şekilde değerlendirerek ilçeye güzel bir çehre ve kazanç sağlanacağını söyledi.
Belediye Başkanı Saraoğlu, 'Gediz Belediyesi yatırımları ile ilçenin gelişmesinde öncülük etmektedir. Bu kapsamda gerçekleştirilen projelerin bir bir hayata geçmesi ticaret potansiyelimizi artırmaktadır. Projesi belediyemiz tarafından hazırlanan Gedizli Mehmed Efendi İş Merkezi, kat karşılığı arsa satış ihalesi olarak düzenlenmiştir. İşin yapım süresi 15 Şubat 2012 tarihinde sona erecektir. İşin muhammen bedeli 12 daire belediyemize verilerek + 375 bin TL olarak kesinleşmiştir. Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında yer alan Gedizli Mehmed Efendi İş Merkezinin ilçemiz ve Gediz halkına hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com