Eski Sevgili Tecavüzcü Çıktı!

Eski Sevgili Tecavüzcü Çıktı!
Antalya'da evine götürdüğü eski sevgilisi 24 yaşındaki Ö.P.'yi elektro şok cihazıyla bayıltıp tecavüz eden ve bu görüntüleri internete koyup ailesine de CD gönderen 34 yaşındaki M.Ç. aranıyor...

Antalya'da oturan ve bir kafeteryada garson olarak çalışan Ö.P., lise yıllarından tanıdığı turist rehberi M.Ç. ile sevgili oldu. Kısa süre sonra M.Ç. genç kızı annesinin oturduğu eve götürdü ve iddiaya göre tecavüz etti.

Olaydan sonra ayrılmak isteyen Ö.P.'ye karşı çıkan M.Ç., ailesine söyleyeceği tehdidiyle zaman zaman tecavüzü etti. Ailesinin duymasından korktuğu için kimseye bir şey anlatmayan genç kızı, geçen ay otobüs durağında araç beklerken yanına gelen M.Ç, ikna ederek, Altındağ Mahallesi'ndeki evine götürdü.

GENÇ KIZA MUŞTA İLE VURDU


Burada birlikte olmak isteyen M.Ç, Ö.P.'nin kabul etmemesi üzerine elektro şok cihazı ve muşta ile etkisiz hale getirdiği kızı soyup tecavüz etti. M.Ç., Ö.P.'nin ağlama ve yalvarmalarını ise gülerek cep telefonuna kaydetti.

M.Ç.'nin banyoya girmesi üzerine Ö.P. evden kaçtı. Bir süre sokaklarda gezen genç kız, aynı gün işten ayrıldı ve ailesiyle yaşadığı evden çıkmamaya başladı. Ö.P. geçen 17 Temmuz ise hayatının şokunu yaşadı.

TECAVÜZ GÖRÜNTÜLERİ 6 CD HALİNDE POSTA KUTUSUNDA


M.Ç.'nin kendisine tecavüz ederken çektiği görüntüler 6 ayrı CD halinde evlerinin posta kutusuna bırakıldı. Aynı gün cep telefonuyla çekilen tecavüz görüntüleri de internette sosyal paylaşım sitelerine konuldu.

Bu durum üzerine hemen ailesiyle birlikte polis merkezine giden Ö.P. olanları anlatarak şikayetçi oldu. Polis Antalya 8'nci Sulh Ceza Mahkemesi'nden aldığı kararla M.Ç.'nin evine baskın düzenledi. Mahalle muhtarı eşliğinde çilingir aracılığıyla kapısı açılan evde M.Ç.'nin olmadığı belirlendi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com