Eskigediz Belediyesine su borusu desteği

Eskigediz Belediyesine su borusu desteği
Gediz Belediyesi, içme suyu çalışmalarına başlayan Eskigediz Belediyesine boru desteğinde bulundu.

Gediz Belediyesi, içme suyu çalışmalarına başlayan Eskigediz Belediyesine boru desteğinde bulundu.
Eskigediz Beldesinin içme suyu ihtiyacının karşılanması için yapılan bin 250 metrelik su terfi hattında kullanılan 90x10'luk boruların Gediz Belediyesi tarafından karşılandığı bildirildi.
İçme suyu projesinin tamamlanmasının ardından açılış töreni düzenlendi. Törene Kütahya Milletvekili Soner Aksoy, Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, AK Parti Gediz İlçe Başkanı Ahmet Tan, Eskigediz Belediye Başkanı Feridun Altıntop ve belde halkı katıldı. Törende bir teşekkür konuşması yapan Eskigediz Belediye Başkanı Feridun Altıntop, içme suyu projesine katkılarından dolayı Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu ile AK Parti Gediz İlçe Başkanı Ahmet Tan'a teşekkür plaketi takdim etti.
Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu yaptığı konuşmada, “Eskigediz Belediyesi tarafından beldenin içme suyu ihtiyacına cevap verebilecek proje hazırlanmış hemen uygulamaya konulmuştur. İçme suyunu beldeye taşıyacak terfi hattının tamamlanması için gerekli borunun bir kısmı belediyemiz tarafından karşılanmıştır. Doğup büyüdüğümüz ve hatıralarımızla dolu olan Eskigediz'in içme suyu projesinin bir an evvel tamamlanmasına katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyduk' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com