Eskişehir 2011'e coşku içinde girdi

Eskişehir 2011'e coşku içinde girdi

Eskişehir'de vatandaşlar, yeni yılı şarkılar söyleyerek, coşkuyla karşıladı.
İsmet İnönü Caddesi ve Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi'nde toplanan gruplar, yeni yıla eğlenerek girdi. Kutlamalar sırasında, Yıl başının geleneksel Noel Baba şapkası giyen kişiler dikkat çekti. Kutlamalar nedeniyle kent merkezinde emniyet güçleri yaklaşık 950 kişi ile görev yaptı.
YILIN İLK BEBEĞİ
Eskişehir Kadım Doğum ve Çocuk Hastanesinde saat 24.00'da İpek Yılmaz, 3 kilo 240 gram ağırlığında sağlıklı bir erkek bebek dünyaya getirdi. Bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi. Bebeğin babası Bahri Yılmaz, yaptığı açıklamada ikinci çocuğunun dünyaya gelmesinden dolayı mutlu olduğunu belirterek, yeni yılın ilk bebeği olan oğluna Enes adını verdiklerini söyledi. Baba küçük Enes'e bakarak duygu dolu anlar yaşadı.
BIÇAKLI KAVGALAR
Eskişehir'de yeni yıl eğlenceleri sırasında yaklaşık 10 kişinin bıçakla yaralandığı çok sayıda kişinin ise darbedildiği bildirildi. Alınan bilgiye göre, Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü Caddesi ve, Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi'ndeki yeni yıl kutlamalarına katılan 10 kişi kimlikleri tespit edilen şüpheliler tarafından bıçakla yaralandı. Bunun yanı sıra çıkan kavgalarda 12 kişinin de darbedildiği öğrenildi. Polis olaylarla ilgili incelemelerini sürdüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com