"Eskişehir bize bu kadar ses verdi"

"Eskişehir bize bu kadar ses verdi"
Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Eskişehir Milletvekili seçilen Dr. Ruhsar Demirel, Eskişehir'in MHP'ye alınan oy kadar ses verdiğini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Eskişehir Milletvekili seçilen Dr. Ruhsar Demirel, Eskişehir'in MHP'ye alınan oy kadar ses verdiğini söyledi.
Demirel parti binasında yaptığı basın toplantısında, zorlu maratonun bittiğini, yeni bir maceranın başladığını ifade ederek, bundan sonraki süreçte gereken neyse onu yapacaklarını belirti.
MHP olarak anlatmaya devam edeceklerini vurgulayan Demirel, ''Biz yine anlatmaya devam edeceğiz. Garip, gurebayı, cahil, cühelaya çevireceğiz. Bugüne kadar fakir, fukara anlatanlara, cahil, cühelayı tekrar anlatacağız. Çünkü bu kısmı hiç anlatılmadı. Hep, fakir, fukara, garip, gureba. Demek ki bir de cahil, cühelalık durumumuz var. Çünkü biz Harbiye Marşı'nı ders aldık. Kanla, irfanla kurduk bu milleti. Dolayısıyla biz nigahbanıyız, bekçiyiz, sahibiz. Kimsenin endişesi olmasın, bizim azımız çoktur. Önemli olan iktidar değil, muktedir olmaktır. Biz her zaman muktedirdik, Türk insanı her zaman muktedirdir' dedi.
Demirel açıklamasını şöyle sürdürdü; 'Bu memleketi vatan bilen, bu milleti kendi milleti bilen herkes için konuşacağız. Biz kendimize söz hakkı buluruz. Milletimiz bize bir vekalet verdi, bu vekalet kutsaldır. Seçimden önce konuştuk. Seçimden sonra da konuşacağız. Demek ki derdimizi doğru anlatamadık. Bizim gördüklerimizi onlara da göstermek için tekrar tekrar anlatacağız. AKP'nin bu kadar oy alacağını kimse tahmin etmiyordu. Fakir, fukara edebiyatından biraz ilim, irfana geçmek lazım.'

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com