Eskişehir Ekibi Şampiyon Oldu!

Eskişehir Ekibi  Şampiyon Oldu!
Fox Tv'nin yarışması 'Intercities-Şehirler Yarışıyor'a katılan Eskişehir ekibi, finalde Denizli ekibini yenerek şampiyon oldu...

Fox Tv'nin yarışması 'Intercities-Şehirler Yarışıyor'a katılan Eskişehir ekibi, finalde Denizli ekibini yenerek şampiyon oldu. Tepebaşı Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, belediyenin desteğiyle İstanbul'da yapılan çekimlere yarışmacı olarak giden Eskişehir ekibi, zorlu etapları aşarken, yine Tepebaşı'nın desteğinde yarışmayı izleyen ve çoğunluğunu kadınların oluşturduğu izleyiciler, heyecanlı dakikalar yaşadı.

Farklı ve birbirinden zorlu etaptan oluşan yarışmanın ilk bölümünü kaybeden Eskişehir ekibi, sonraki etaplarda üstünlüğünü korudu. Eskişehir ekibi, son ve zorlu tırmanma etabını da alarak rakibi karşısında tartışmasız bir üstünlük kurdu.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'ın da izlediği yarışmanın ara bölümünde Tepebaşı Belediyesi Anneler Folklor Grubu da bir gösteri sundu. Eskişehirli izleyiciler de başından sonuna kadar destek verdikleri Eskişehir ekibini 'Es-Es' tezahüratlarıyla destekledi. Ünlü sunucu Çağla Şikel ve 'Kıvırcık Taner'in sunduğu programın çekimleri 6 saatten fazla sürdü.

Yarışmanın finalinde Denizli ekibini eleyen Eskişehir ekibinin çalıştırıcısı Sinan Öner, zorlu bir yarışmadan galip çıktıklarını belirterek, Tepebaşı Belediyesine desteğinden dolayı teşekkür etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com