Eskişehir gizli kameralı, satırlı ve kamçılı çete!

Eskişehir gizli kameralı, satırlı ve kamçılı çete!
Eskişehir'de çek- senet tahsilatı yaptıkları, gasp, tehdit, yaralama, alıkoyma ve ihaleye fesat karıştırma olaylarına karıştıkları öne sürülen 5 kişilik çete, polisin operasyonuyla çökertildi.

Şüphelilerle birlikte kalem ve anahtarlık şeklindeki gizli kameralar, satır, beyzbol sopası, biber gazı ve kamçı ele geçirildi.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, çek-senet tahsilatı yapmak, gasp, silahla tehdit, bıçakla yaralama, alıkoyma, ihaleye fesat karıştırmak ve dolandırıcılık olaylarına karıştıkları öne sürülen kişilere yönelik olarak Eskişehir ve Manisa'da eş zamanlı operasyonlar düzenledi.

Operasyonda M.A., M.O., B.Ç., K.B. ve H.T. gözaltına alındı. Şüphelilerin ev ve işyerlerinde yapılan aralamalarda 1 kurusıkı tabanca, farklı kişiler adına düzenlenmiş 130 adet 475 bin 250 TL'lik senet asılları, 92 tapu senedi aslı ve fotokopileri, arsa, daire ve araç satış sözleşmeleri, sahte nüfus cüzdanı aslı, 3 farklı işyerine ait kaşe, biber gazı, 1 kalem kamera, 1 anahtarlık kamera, 1 satır, 2 beyzbol sopası ile 1 örme kamçı ele geçirildi.

Emniyet Müdürlüğü'nde sorgulamaları tamamlanan M.A., M.O., B.Ç., K.B. ve H.T., Adliye'ye sevk edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com