"Eskişehir turizmini olumlu yönde etkileyecek''

"Eskişehir turizmini olumlu yönde etkileyecek''
Anadolu Üniversitesi Turizm Araştırma ve Uygulama Birimi açıldı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Birim Müdürü Doç. Dr. Nazmi Kozak, ''Bu birim Eskişehir turizmini olumlu yönde etkileyecek'' dedi.

Anadolu Üniversitesi Turizm Araştırma ve Uygulama Birimi açıldı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Birim Müdürü Doç. Dr. Nazmi Kozak, ''Bu birim Eskişehir turizmini olumlu yönde etkileyecek'' dedi.Odunpazarı'nda Turizm Araştırma ve Uygulama Biriminin açılışında konuşan Doç. Dr. Nazmi Kozak, Turizm Araştırma ve Uygulama Birimi'nin Eskişehir turizmini olumlu yönde etkileyeceğini vurgulayarak, ''Turizm işletmelerinde çalışanların eğitilmesi ve turizm öğrenimi gören üniversite öğrencilerinin topluma hizmet uygulamalarını daha verimli olarak yerine getirmelerine dönük faaliyetler düzenleyeceğiz'' diye konuştu.
Doç Dr. Kozak, ''Eskişehir'de faaliyet gösteren konaklama ve yiyecek-içecek işletmelerinde çalışanların çeşitli konularda eğitilmelerine yönelik faaliyetlerde bulunmayı planlıyoruz. Bu amaçla ilgili işletme yöneticilerinin ve yerel yönetimlerin konuyla her türlü iş birliği teklifine açık olduğumuzu bilmelerini isteriz. Ayrıca, kasım ayı içinde düzenleyeceğimiz faaliyetlere tüm öğrencilerimizin ilgi göstermelerini istiyoruz'' şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com