Eskişehir'de adliyeye sevk edilen 5 kişi tutuklandı

Eskişehir'de adliyeye sevk edilen 5 kişi tutuklandı
(KOM) görevlilerince şehir merkezinde faaliyet gösterdiği iddia edilen çıkar amaçlı suç örgütlerine yönelik olarak yapılan istihbarat çalışmalarında gözaltına alınan, M.A. M.O. B.Ç. ve K.B. ve H.T çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak Cezaevine g

Eskişehir Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) görevlilerince şehir merkezinde faaliyet gösterdiği iddia edilen çıkar amaçlı suç örgütlerine yönelik olarak yapılan istihbarat çalışmalarında gözaltına alınan, M.A. M.O. B.Ç. ve K.B. ve H.T çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak Cezaevine gönderildi. 
Operasyon kapsamında şüphelilerin ikamet, iş yeri ve araçlarında yapılan aramalarda ise; 1 adet kurusıkı tabanca, 475 bin 250 TL miktarında farklı şahıslar adına düzenlenmiş 130 adet senet asılları, 92 adet değişik şahıslara ait tapu senedi asıl ve fotokopileri, arsa, daire ve araç satış sözleşmeleri, 1 adet başka şahsa ait nüfus cüzdanı aslı, 3 adet farklı iş yerlerine ait kaşe,1 adet biber gazı, 1 adet kalem kamera, 1 adet anahtarlık kamera, 1 adet satır, 2 adet beyzbol sopası ve 1 adet örme kamçı ele geçirilmişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com