Eskişehir'de eksi 8 derecede çıplak koşu

Eskişehir'de eksi 8 derecede çıplak koşu
Eskişehir’de Ragbi oynayan sporcular, eksi 8 derecede şehir merkezinde yarı çıplak koşu yaparak ilginç bir etkinliğe imza attılar.

Çarşı merkezinde toplanan 30 kişilik bir grup, hava sıcaklığının eksi 8 dereceyi göstermesine rağmen Porsuk Bulvarı Adalar mevkiine kadar yarı çıplak şekilde koştular. Koşu esnasında sporcuları gören vatandaşlar ise şaşkınlıklarını gizleyemediler. Aşırı soğuğa rağmen kendilerini hayretle seyreden vatandaşları selamlamayı da ihmal etmeyen sporcular, ilerleyen zamanlarda ilginç etkinliklere devam edeceklerini söylediler.

Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Ragbi takım kaptanı Arda Akdağ, bu etkinliğin bir başlangı.ç olduğunu belirterek, yapacakları etkinliklerle Eskişehir halkını şaşırtmaya devam edeceklerini kaydetti. Akdağ, “Neden çıplak koştuğumuzu ise ileride yapacağımız etkinliklerin ardından açıklayacağız. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki yaptığımız bu etkinlik hiç bir siyasi yöne çekilmemeli, sadece spor ve Ragbi adına toplanmış genç bir nüfusun sesidir” dedi. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com