Eskişehir'de Sekreterler Günü

Eskişehir'de Sekreterler Günü
Eskişehir’de Eskişehir Devlet Hastanesi yönetimi tarafından, hastanede görev yapan sekreterler ve hasta karşılama görevlileri için bir program düzenlendi.

Eskişehir’de Eskişehir Devlet Hastanesi yönetimi tarafından, hastanede görev yapan sekreterler ve hasta karşılama görevlileri için bir program düzenlendi. 

Hastane bahçesinde gerçekleşen programın açılış konuşmasını yapan İl Halk Sağlığı Müdürlüğü Genel Sekreteri Hüseyin Seyhan Fidan, Eskişehir Devlet Hastanesi yönetiminin kendilerini Kütahya Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Mithat Ekici ile bir araya getirmesinden onur duyduğunu belirtti. Daha sonra hastanenin sekreterleri ve hasta karşılamada görevli personeline seslenen Fidan, ‘‘Sizler doktorlarımızın ve hastalarımızın gözü kulağı olan çalışanlarımızsınız. Bir kuruma gelen kişi ilk 30 saniye içinde kanaatini oluştururmuş. Memnun ya da memnuniyetsizlik şeklinde. Sizler de hastalarımızla ilk muhatap olan kişilersiniz. Sizlerin memnuniyeti, mutluluğu elbette hastalarımıza da yansıyacak. Dolayısıyla Eskişehir Devlet Hastanesi yöneticileri böyle bir organizasyon yaptığı için tebrik ediyorum’’ dedi.

Eskişehir Devlet Hastanesi Hastane Yönetici Uzm. Dr. Kazım Sarıcı, hastane sekreterlerinin gününü kutlayarak bugünü kendilerinin ilan ettiğini söyledi. Sarıcı, ‘‘Ne zamandır içimde böyle bir şey vardı. Neden arkadaşlarımıza böyle bir gün tertiplemiyoruz diye düşündüm. Açıkçası ben unutmuştum ama arkadaşlarım unutmamış sizleri. Onlar böyle bir aktivasyon hazırlamışlar. İnşallah programlarınız devam edecek’’ diye belirtti.

Program konuşmaların ardından plaket töreniyle son bulurken, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü Genel Sekreteri Hüseyin Seyhan Fidan, Kütahya Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Mithat Ekici, Eskişehir Devlet Hastanesi Hastane Yönetici Uzm. Dr. Kazım Sarıcı, Eskişehir Devlet Hastanesi Başhekimi Ufuk Biliciler, Başhekim Yardımcısı Mehmet Eroğul ve çok sayıda personel katıldı.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com