Eskişehir'deki Patlama

Eskişehir'deki Patlama
ESKİŞEHİR (A.A) - Eskişehir Emniyet Müdürü Naci Kuru, 4 kişinin hayatını kaybettiği Oto Tamirciler Sitesi'ndeki...

ESKİŞEHİR (A.A) - Eskişehir Emniyet Müdürü Naci Kuru, 4 kişinin hayatını kaybettiği Oto Tamirciler Sitesi'ndeki patlamaya ilişkin ''Orada bir imalat yapılıyor olabilir. Birtakım beyaz maden torbaları var, onlar incelenecek'' dedi.
     Olay yerinde incelemelerde bulunan Kuru, gazetecilere yaptığı açıklamada, iş yerinde meydana gelen patlamayla ilgili itfaiye ekiplerinin söndürme çalışmalarının ardından gerekli teknik işlemlerin yapılacağını söyledi.
     Olayda 4 işçinin hayatını kaybettiğini ifade eden Kuru, ''Ne olup bittiği, teknik çalışmanın ardından belli olacak. Orada bir imalat yapılıyor olabilir. Birtakım beyaz maden torbaları var, onlar incelenecek. 4 işçi de çalışırken patlama ve yangın sonu vefat etmiş görülüyor. Gerekli incelemeler yapılıyor. İsimleri belli oldu, detaylı kimlik çalışmaları yapılıyor'' diye konuştu.
     Öte yandan Zafer Akansoy'a ait iş yerinde toplam 5 kişinin çalıştığı, olay sırasında 1 işçinin cuma namazına gittiği, diğer 4 kişinin ise çalıştığı sırada patlama meydana geldiği bildirildi.
     Bu arada patlamada hayatını kaybeden işçilerin isimlerinin Ahmet, Melik, İsmail ve Umut olduğu, açık kimlik tespiti için çalışmaların sürdüğü öğrenildi.
    
     Muhabir: Sinan Balcıkoca
     Yayıncı: Mürsel Çetin

ESKİŞEHİR

Kaynak: AA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com