"Eskişehir'i her alanda kalkındıracağız”

"Eskişehir'i her alanda kalkındıracağız”
AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. AK Parti Milletvekili Salih Koca, Esentepe Mahallesi'ni, Tepebaşı İlçe Başkanı Av.Vahap Ata, İl ve İlçe yöneticileriyle birlikte ziyaret ederek, Esentepe ve Sütlüce mahall

AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. AK Parti Milletvekili Salih Koca, Esentepe Mahallesi'ni, Tepebaşı İlçe Başkanı Av.Vahap Ata, İl ve İlçe yöneticileriyle birlikte ziyaret ederek, Esentepe ve Sütlüce mahallelerinin 12 Haziran Genel Seçimlerinde verdiği desteğin önemine değinerek, mahalle sakinlerine teşekkür etti.
AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca; 'AK Parti iktidarıyla şehrimize son yıllarda Diş Hastanesi, Adalet Sarayı, Vergi dairesi, İller Bankası Bölge Müdürlüğü gibi modern hizmet binaları kazandırdık. Eskişehir'e bundan sonra da yapacağımız yatırımlarla şehrimizi gerçek bir eğitim, Sanayii, Kültür-Turizm ve Sağlık kenti haline getirmek istiyoruz.
Bununla ilgili önemli adımlar atıyoruz” dedi.
Daha sonra söz alan Tepebaşı İlçe Başkanı Av. Vahap Ata ise, 'Seçimlerden sonra milletvekillerimiz, meclisteki görevlerini yaptılar.
Meclis tatile girdikten sonra milletvekillerimiz teşkilatımızla birlikte her gün bir mahallede vatandaşlarımızla buluşuyoruz” şeklinde konuştu.
Mahalle Muhtarı İsmet Yıldız, AK Parti Milletvekili Salih Koca'nın mahallelerine yaptığı ziyaretten dolayı mutluluğunu dile getirerek teşekkür etti ve mahalle ile ilgili sorunların çözülmesi için de destek istedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com