“Eskişehirspor kişilik kazanmaya başladı"

“Eskişehirspor kişilik kazanmaya başladı"
Eskişehirspor Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, ''Eskişehirspor son iki haftadır kişilik kazanmaya başladı'' dedi.

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, ''Eskişehirspor son iki haftadır kişilik kazanmaya başladı'' dedi.
Atatürk Stadı'nda basın toplantısı düzenleyen Eskişehirspor Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, 'Geçtiğimiz haftalarda beklemediğimiz yenilgiler ve beraberlikler aldık. Kötü bir dönem geçirdik. Ama yönetim kurulu ve Başkanımız Halil Ünal'ın yaptığı müdahaleyle Eskişehirspor'u vizyonumuza yakışır bir şekilde son iki hafta içinde belli bir noktaya getirmiş bulunuyoruz' dedi.
Son iki haftadır Eskişehirspor'un kişilik kazanmaya başladığını, iyi top oynadıklarını ifade eden Şahbaz, 'Futbolcular gerçekten yüksek tempoda oynuyor, istekli davranıyorlar. Bir futbol takımından beklenen ve ekipten beklenen performans gösteriyor. Biz aslında takımımızın ekip olması için çaba gösteriyoruz. Yeni teknik heyetimiz ve yeni Teknik Direktörümüz Bülent Uygun ile birlikte aynı zamanda bir ekip olarak mücadelemizi sürdüreceğiz. Son iki haftada çok kısa bir süre olmasına rağmen olumlu gelişmeleri hep beraber izliyoruz. Hem futbolcunun idman performansı, hem maç performansı, hem de alınan sportif başarıların skora yansıması bizim için olumlu gelişmeler. Denizlispor ile yapacağımız kupa maçı ve ligde oynayacağımız Ankaragücü maçı ile Eskişehirspor'un bu çıkışı sürecek' diye konuştu.
Şahbaz, Ziraat Türkiye Kupas maçıyla ilgili olarak ise, 'Kupa maçında Denizlispor ile karşı karşıya geleceğiz; amacımız, gidebildiğimiz en üst noktaya kadar gidebilmek. Kupa bizim için çok önemli, takımın bütününü değerlendirme şansı buluyorsunuz. Türkiye kupasında başarılı olmaya çalışacağız. Kupada gidebileceğimiz son noktaya kadar gitmeye çalışacağız. Ankaragücü maçında hedefimiz çok net, çünkü kendi evimizde oynuyoruz. Bir yükseliş söz konusu. Ankaragücü maçından üç puan ile ayrılacağımızdan eminiz.
Bu iki maçta da bizi destekleyen taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Bilet fiyatlarını düşürerek taraftarımızı stada çekmeyi planlıyoruz'' şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com