Eşler Sebepsiz Kavgaları Niye Yapar!

Eşler Sebepsiz Kavgaları Niye Yapar!
İşte İngiltere'de yapılan ilginç bir araştırmada eşlerin tartışma nedenlerini...

İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, çiftler yılda 312 kez tartışıyor. Televizyonda hangi kanalın izleneceğinden ıslak havluları etrafta bırakmaya kadar birbirinden ilginç konularda gerilen çiftler, bazen sebepsiz yere de kavga edebiliyor.
 

Özel bir araştırma şirketi tarafından 3 bin yetişkin katılımcıyla yapılan araştırmaya göre, çiftlerin 10'da sekizi her gün bir sebeple atıştıklarını söylüyor. Araştırmacı Nick Elson, “Tartışmalar çoğunlukla alışkanlıkların farklı olmasından kaynaklanıyor. Birlikte yaşayan çiftler daha çok kavga ediyor” diyor.
 

Araştırma sonuçlarına göre, en sık rastlanan 10 tartışma konusu şöyle: Lavaboda bulaşık bırakılması, tuvalette kişisel eşyaların ortada bırakılması, televizyonda farklı bir şey izlemek istenmesi, biten tuvalet kâğıdı rulosunun değiştirilmemesi, erkeklerin klozet kapağını açık bırakması, ışıkların açık unutulması, kirli tabak ve bardakların etrafta bırakılması, sifonun çekilmemesi, ıslak havluların yatağa koyulması ve bir yere giderken hazırlık sürecinin uzaması yüzünden partnerlerden birinin diğerini uzun süre beklemek zorunda kalması.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com