Esma Esad: "Gerçek diktatör benim"

Esma Esad: "Gerçek diktatör benim"
Telegraph, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’ın eşi Esma Esad’ın, bir arkadaşına gönderdiği e-postada, “Asıl diktatör benim, Beşar’ın seçeneği yok” yazdığını ileri sürdü.

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ve eşi Esma Esad’ın e-postaları yayınlanmaya devam ediyor. İngiliz Daily Telegraph gazetesi, Esma Esad’ın, bir arkadaşına gönderdiği e-postada, “Asıl diktatör benim, Beşar’ın seçeneği yok” yazdığına dikkat çekti.

İngiliz Daily Telegraph gazetesi, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’ın İngiliz doğumlu eşi Esma Esad’ın, yayınlanan e-postalarına göre bir arkadaşına “ailedeki gerçek diktatörün kendisi olduğunu” anlattığını ileri sürdü.

Esma Esad’ın, Beşar Esad, yardımcıları, arkadaşları ve ailesi ile yazışmalarının eşini şiddetli bir şekilde desteklediğini gösterdiğini yazan gazete, Esma Esad’ın 14 Aralık’ta, “Dinleme konusuna gelince, Asıl diktatör benim, Beşar’ın seçeneği yok” yazdığını iddia ederek, Esma Esad’ın bu kelimeleriyle diğerlerinin eşini nasıl gördüğünün farkında olduğunu yazdı.

Gazete, Esma Esad’ın bir başka e-postasında ise, Beşar Esad’ın ABC News televizyonuna verdiği röportajın, Beşar Esad’ı kötü gösterecek şekilde yayınlandığı konusunda şikayet ettiğini kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com